Na dobre i na złe. Maks Beger nie jest ojcem Antka! Zmuszał Ingę do seksu, więc perfidnie go wykorzystała

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Maks Beger nie jest ojcem Antka! Zmuszał Ingę do seksu, więc perfidnie go wykorzystała

Na dobre i na złe. Maks Beger nie jest ojcem Antka! Zmuszał Ingę do seksu, więc perfidnie go wykorzystała

2021-08-23 12:59

W 816 odcinku "Na dobre i na złe" Maks Beger (Tomasz Ciachorowski) dostanie dowód na to, że Antek (Oskar Grzegorzewski) nie jest jego synem! 6-letni pacjent, którego kardiochirurg z Leśnej Góry pokochał jak ojciec i desperacko walczył o jego życie, w 816 odcinku "Na dobre i na złe" okaże się dzieckiem byłego męża Ingi (Małgorzata Neczyperowicz). Pielęgniarka, którą Beger przed laty zmuszał do seksu, prześladował i dręczył ujawni wyniki badań DNA. To będzie wstrząs dla Maksa. W jednej chwili zrozumie dlaczego Inga pozwoliła mu pokochać Antka jak syna. Nie puści jej tego płazem?

"Na dobre i na złe" odcinek 816 po wakacjach - środa, 29.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

To będzie potworny cios dla Begera z "Na dobre i na złe"! Mimo, że serce bezwzględnego kardiochirurga z Leśnej Góry od początku podpowiadało mu, że Antek może być jego synem, wyniki badań DNA dziecka Ingi w 816 odcinku "Na dobre i an złe" nie pozostawią żadnych wątpliwości. Z pomocą wynajętego detektywa Beger odnajdzie dawną kochankę, którą molestował seksualnie kiedy pracowała z nim jako pielęgniarka w innym szpitalu, a nawet zmuszał do seksu i groził.  Choć Inga bardzo się postara, by Antek nigdy więcej nie zobaczył lekarza, który uratował mu życie, Maks dopnie swego.

Na jego widok w 816 odcinku "Na dobre i na złe" kobieta aż zblednie z przerażenia, ale nie zdoła uciec. Bo Antek ucieszy się ze spotkania z Maksem na placu zabaw. Przez krótką chwilę Beger będzie pewny, że Inga już nigdy więcej nie zabierze mu syna. Ale wtedy, jak podaje "Świat Seriali", Inga zagrozi okrutnemu lekarzowi policją i zażąda, by nie zbliżał się więcej do jej dziecka. - Mam prawo się z nim spotykać, wiesz dlaczego! - krzyknie oburzony kardiochirurg.

- Nie masz prawa! - uprzedzi go Inga. - Uruchomię najlepszych prawników i zmuszę cię, żebyś się zgodziła na badanie - zagrozi Beger w 816 odcinku "Na dobre i na złe". - Antek jest dzieckiem mojego byłego męża, nie twoim - wyzna wreszcie pielęgniarka i na dowód pokaże Maksowi wyniki badań DNA.

Nie przegap: Na dobre i na złe. Nowa żona Piotra Gawryły matką syna Krzysztofa Radwana i nową lekarką w Leśnej Górze

Cały świat Begera w 816 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach runie jak domek z kart. Nie będzie mógł uwierzyć jak Inga mogła go tak podle wykorzystać, pozwoliła, żeby pokochał Antka jak własnego syna, by za wszelką cenę ratował mu życie. Gdyby nie przekonanie o łączących ich więzach krwi, Beger nigdy z taką determinacją nie walczyłby o przeszczep serca dla 6-latka.

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Pielęgniarka Dagmara pogodzi się z Begerem, który tak ją skrzywdził! To wideo mówi wszystko!

Sprawdź też: M jak miłość. Marysia i Artur stracą córkę! Śmiertelna choroba to początek koszmaru Rogowskich

W 816 odcinku "Na dobre i na złe" Inga zabierze Antka jak najdalej od Maksa, a ten pogrąży się w rozpaczy, że w tak okrutny sposób odebrano mu dziecko. To będzie zemsta Ingi, która wiele wycierpiała przez bezwzględnego lekarza. Wykorzystał jej naiwność i słabość, żeby zaspokoić swoje chore żądze i po latach za to zapłaci.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany