Na dobre i na złe. Maks Beger nowym dyrektorem Leśnej Góry! Weźmie się za pielęgniarki? - WIDEO

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe. Maks Beger nowym dyrektorem Leśnej Góry! Weźmie się za pielęgniarki? - WIDEO

Na dobre i na złe. Maks Beger nowym dyrektorem Leśnej Góry! Weźmie się za pielęgniarki? - WIDEO

2021-08-26 21:34

Rewolucja w "Na dobre i na złe"! Zdjęcia zza kulis nowego sezonu "Na dobre i na złe" odsłaniają zmiany jakie zajdą w szpitalu w Leśnej Górze w najbliższym czasie. Nie ma już żadnych wątpliwości, że Maks Beger (Tomasz Ciachorowski) zrealizuje podstępny plan przejęcia władzy. Bezwzględny kardiochirurg zostanie nowym dyrektorem szpitala w Leśnej Górze i zwyczajnie wygryzie Rafała Konicę (Robert Koszucki). A potem weźmie się za pielęgniarki, które wcześniej ohydnie molestował? Zobaczcie WIDEO z planu "Na dobre i na złe"!

"Na dobre i na złe" nowy sezon po wakacjach od środy, 15.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Szpital w Leśnej Górze z "Na dobre i na złe" pod rządami Maksa Begera, ohydnego, okrutnego kardiochirurga, który zmuszał do seksu wiele kobiet, molestował pielęgniarki na oddziale, a mimo to nie poniósł żadnej kary. Już zwiastun nowego sezonu "Na dobre i na złe" wskazywał, że Beger będzie chciał zająć miejsce dyrektora Konicy i pozbyć się szefa szpitala. Zanosi się na to, że uda mu się wygryźć Konicę ze stanowiska, a wskazują na to ujęcia z planu właśnie kręconych odcinków "Na dobre i na złe". Tomasz Ciachorowski pokazał na nich nowy wygląd swojego bohatera.

Nie przegap: Gwiazda Na dobre i na złe wzięła ślub w tajemnicy! To dlatego Paulina Gałązka nigdy nie mówi o mężu - ZDJĘCIA

Mimo, że Beger z "Na dobre i na złe" ma na sobie fartuch, to nie nosi już charakterystycznego stroju chirurga. Zamiast tego stroi się w garnitur z krawatem, a fartuch zarzuca na ramiona. Tak jak to robią zwykle dyrektorzy. Tę modę w Leśnej Górze zapoczątkował profesor Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), a kontynuował ją Rafał Konica. W nowym sezonie "Na dobre i na złe" jesienią 2021 stanowisko dyrektora i jego stylizację przejmie Beger.

Na dobre i na złe. Maks Beger nowym dyrektorem Leśnej Góry! Wygryzie Konicę podstępem

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 816: Maks Beger nie jest ojcem Antka! Zmuszał Ingę do seksu, więc perfidnie go wykorzystała

Nie bez znaczenia jest fakt, że Begera w "Na dobre i na złe" nadal będą otaczały piękne kobiety. Nie chodzi tylko o jego byłą narzeczoną Agatę Woźnicką (Emilia Komarnicka-Klynstra), która po kilkumiesięcznej przerwie wróci do Leśnej Góry. W pobliżu Maksa będą atrakcyjne pielęgniarki, które jeszcze nie tak dawno w "Na dobre i na złe" molestował seksualnie, szantażował i gnębił. I nie został za to nawet ukarany!

Na zdjęciach i filmikach z planu "Na dobre i na złe" wśród pielęgniarek oprócz znanej już dobrze Anny Styczeń (Anna Lucińska) pojawią się też nowe bohaterki. Do obsady "Na dobre i na złe" dołączyły bowiem zdolne aktorki młodego pokolenia: Waleria Gorobets, Justyna Filipiak i Miriam Łaga.

Przy okazji Ciachorowski na Instagramie zdementował plotki, że w nowym sezonie "Na dobre i na złe" Beger będzie miał romans z salową Halinką (Joanna Jarmołowicz). Nie wiadomo jednak czy do Maksa wróci Agata Woźnicka, po tym jak dowiedziała się,że wykorzystywał seksualnie kobiety!

Zobaczcie ZDJĘCIA z planu "Na dobre i na złe" >>>

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze