Oni zniknęli z M jak miłość i nikt nie wie co się stało z tymi bohaterami! Nieznany los nie tylko Agnieszki i siostry Rogowskiego - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Oni zniknęli z M jak miłość i nikt nie wie co się stało z tymi bohaterami! Nieznany los nie tylko Agnieszki i siostry Rogowskiego - ZDJĘCIA

Zniknęli z M jak miłość i nikt nie wie, co się stało z nimi stało! Nieznany los nie tylko Agnieszki i siostry Rogowskiego - ZDJĘCIA

2022-07-14 20:05

Obsada "M jak miłość" nie tylko w minionym sezonie bardzo się zmieniła, bo z serialem w ostatnim czasie pożegnało się wiele gwiazd. W rodzinie Mostowiaków od dawna nie ma już lubianych bohaterów, których los do dziś pozostaje nieznany, nie wiadomo co się z nimi stało, gdzie teraz są i czy kiedyś wrócą. W tajemniczych okolicznościach z "M jak miłość" zniknęły nie tylko Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) i siostra Artura, Agata Rogowska (Katarzyna Kwiatkowska), ale także osoby związane z rodziną Chodakowskich i Zduńskich. Zobacz w GALERII ZDJĘĆ, którzy bohaterowie odeszli "M jak miłość".

Bohaterowie, którzy odeszli z "M jak miłość" i nikt nie wie co się z nimi stało!

Wymiana obsady "M jak miłość", usuwanie z serialu aktorów, których wątki nie wzbudzają już większych emocji to nic nadzwyczajnego. Nie ma sezonu "M jak miłość", w którym nie słyszymy o tym, że jakaś gwiazda odchodzi z serialu, że grana przez nią postać wyjeżdża i już nie wróci. Ale zdarzają się też sytuacja, że aktorzy tracą rolę praktycznie z dnia na dzień, znikają w jednym odcinku w niewyjaśnionych okolicznościach i choć potem pojawiają się w rozmach, wspomnieniach innych bohaterów, to nie wiadomo co się z nimi dzieje. Taki los nie tylko w zakończonym 22 sezonie "M jak miłość" spotkał wielu lubianych postaci.

Nie przegap: M jak miłość. Szokująca zmiana Uli w nowych sezonie. Iga Krefft zmieniła wszystko! Tak teraz wygląda - ZDJĘCIA

Tajemnicze zniknięcie Agnieszki z "M jak miłość". Gdzie jest Magdalena Walach?

Jedną z gwiazd "M jak miłość", która ostatnim czasie przestała nagle grać w serialu jest Magdalena Walach, czyli serialowa Agnieszka Olszewska. Co o niej wiemy? Po serii miłosnych niepowodzeń, nieudanym romansie z Olkiem Chodakowskim (Maurycy Popiel) Agnieszka wyjechała z córką Helenką (Ola Trojanowska) do rodzinnego Szczecina. W ciągu roku Agnieszka pojawiła się w "M jak miłość" tylko raz, kiedy Kamil Gryc (Marcin Bosak) potrzebował pomocy pani prokurator w sprawie morderstwa w swoim domu przy Deszczowej. Nie wiadomo czy Olszewska nadal mieszka w Szczecinie i czy kiedyś wróci do Warszawy.

Co z Agatą z "M jak miłość"? Zniknęła też siostra Artura, grana przez Katarzynę Kwiatkowską

Kolejną znaną aktorką, która pożegnała "M jak miłość" dość niespodziewanie jest Katarzyna Kwiatkowska, ekranowa Agata Rogowska, siostra Artura, szwagierka Marysi (Małgorzata Pieńkowska), która razem z nimi pracowała w wiejskiej przychodni w Lipnicy. Nie dość, ze Agata z dnia na dzień zniknęła z rodziny Mostowiaków, choć także mieszkała w Grabinie, to nie jest już lekarzem w lecznicy Rogowskiego. Ani Marysia ani Artur nie wspominają o niej ani słowa. Agata ostatni raz pojawiła się w 1543 odcinku "M jak miłość", gdy u Mostowiaków poznała byłego chłopaka Marysi i miała nadzieję, że z Jackiem Kotowskim (Tomasz Sobczak) połączy ją coś więcej. Potem ślad po niej zaginął!

Sprawdź też: M jak miłość. Alżbeta Lenska ostatni raz będzie grała Patrycję. Pożegnalne chwile i długa przerwa!

Gdzie jest Grzegorz Chodakowski z "M jak miłość"?

W rodzinie Chodakowskich w "M jak miłość" już od dawna brakuje Grzegorza (Wojciech Majchrzak), ojca Marcina (Mikołaj Roznerski) i Olka, byłego męża Aleksandry. Wiele miesięcy temu Grzegorz wyjechał do Niemiec, tam założył firmę, zerwał kontakt z synami i nie interesuje się nawet wnukami. Nikt u Chodakowskich już nie pamięta o Grzegorzu. Nie wiadomo czy jeszcze kiedyś Marcin i Olek zobaczą ojca, z którym nigdy nie byli blisko.

Kochankowie Aleksandry z "M jak miłość" również zniknęli

Jeśli chodzi o Aleksandrę to w ostatnim sezonie "M jak miłość" zniknął także jeden z jej kochanków. Marek (Mariusz Kiljan) liczył na to, że z Aleksandrą połączy go gorący romans, seks bez zobowiązań, a kiedy go odtrąciła wziął się za jej przyjaciółkę Iwonę Kryńską (Hanna Śleszyńska). Z nią jednak też mu nie wyszło, a Marek dosłownie zapadł się pod ziemię. Tak jak inny kochanek Aleksandry, Robert Krajewski (Grzegorz Wons), ojciec Leszka (Sławek Uniatowski), który podczas ostatniej randki odsłoni przed nią prawdziwą twarz i podle upokorzył Chodakowską.

Kto odszedł z otoczenia Zduńskich w "M jak miłość"?

Zmiany w obsadzie "M jak miłość" dotyczą też otoczenia Zduńskich, a konkretniej bistro Kingi (Katarzyna Cichopek). Przez długi czas pracowała tam kelnerka Ewka (Jowita Chwałek), przyjaciółka Ali (Alicja Ostolska) i Lilki (Monika Mielnicka) z Grabiny. Trzy kelnerki mieszkały razem w mieszkaniu obok bistro, które wynajęła im Kinga. W minionym sezonie "M jak miłość" Ewka tylko raz pojawiła się w bistro. Bez żadnej zapowiedzi odeszła z pracy, wyprowadziła się z mieszkania i nie wiadomo co się z nią dzieje. Ala nie ma żadnych wieści o Ewce.

Losy tych bohaterów "M jak miłość" pozostają nieznane, ponieważ wątki tych postaci zostały zakończone, to nie ma większych szans, by ci aktorzy wrócili do obsady w nadchodzącym 23 sezonie serialu.

M jak miłość. Czułe powitanie Kingi z Mateuszem w nowym sezonie! Żaden z Mostowiaków tego nie zobaczy
Najnowsze