M jak miłość. Alżbeta Lenska ostatni raz będzie grała Patrycję. Pożegnalne chwile i długa przerwa!

i

Autor: Instagram M jak miłość. Alżbeta Lenska ostatni raz będzie grała Patrycję. Pożegnalne chwile i długa przerwa!

M jak miłość

M jak miłość. Alżbeta Lenska ostatni raz będzie grała Patrycję. Pożegnalne chwile i długa przerwa!

Patrycja w "M jak miłość" ostatni raz zagrała swoją rolę! Alżbeta Lenska pożegnała się z widzami, ujawniając przy tym, że musiała wycierpieć straszne katusze. Na dworze zimno i deszcz, a ona musiała grać prawie naga pod prysznicem! Pożegnanie z "M jak miłość" Lenska zapewne będzie długo wspominać. Gwiazdę czeka wielotygodniowa przerwa na planie! Co czeka Patrycję w nowych odcinkach po wakacjach 2022? Zobacz koniecznie ostatnie chwile Patrycji na planie w GALERII ZDJĘĆ!

Patrycja ostatni raz w "M jak miłość"? Lenską czeka długa przerwa 

Argasińska do "M jak miłość" wtargnęła przebojem. Patrycja jest żoną bogatego i wpływowego ordynatora Argasińskiego (Karol Strasburger), ale zakochał się w niej Łukasz (Jakub Józefowicz) i tak skończyło jej spokojne życie. Owocem tego romansu jest mały Jaś (Aleksander Cacko), a zakochani musieli salwować się ucieczką przed mściwym mężem do Grabiny. Fani tej romantycznej pary kibicują, aby im się udało, ale znając twórców "M jak miłość" na drodze do ich pełnego szczęścia stanie jeszcze kilka przeszkód. 

Tymczasem grająca w "M jak miłość" Patrycję Lenska właśnie ogłosiła, że to jej ostatni dzień na planie serialu! Co to oznacza dla ukochanej Łukasza w nowym sezonie po wakacjach 2022?

Zobacz też: M jak miłość. Poród Julii w nowym sezonie. Będzie tak blisko rozwiązania, a zamiast Budzyńskiego w szpitalu pojawi się Sylwia - WIDEO, ZDJĘCIA

- Dam radę... Dam radę... - napisała Lenska na ZDJĘCIU z planu "M jak miłość", na którym stoi pod prysznicem w kusej halce. Wcześniej gwiazda musiała ogrzewać się w grubej puchowej kurtce za kulisami, aby wytrzymać niską temperaturę otoczenia. 

Później Patrycja z "M jak miłość" pokazała się już we wnętrzu swojego samochodu, z którego to miejsca pożegnała się z fanami na długi czas!

- Ostatni dzień zdjęciowy w sezonie letnim na planie "M jak miłość"! W deszczu, więc nie było to całkiem przyjemne... Ale na szczęście, jak schodzę to pojawiło się słońce, więc jest nadzieja, że w nowym sezonie nie będzie tak burzliwie!

Nie przegap: M jak miłość. Przysięga sprzed lat połączy Magdę i Pawła. Zdradzona Budzyńska tylko u Zduńskiego znajdzie pocieszenie

M jak miłość. Marcin Mroczek na planie błaga fanów o pomoc! Pokazał gdzie się przeniosą Kinga i Piotrek
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany