M jak miłość, odcinek 1543: Były chłopak Marysi u Mostowiaków! Sprowadzi Jacka do domu i zdradzi z nim Artura?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1543: Były chłopak Marysi u Mostowiaków! Sprowadzi Jacka do domu i zdradzi z nim Artura?

M jak miłość, odcinek 1543: Były chłopak Marysi u Mostowiaków! Sprowadzi Jacka do domu i zdradzi z nim Artura?

2020-11-06 7:14

W 1543 odcinku "M jak miłość" do życia Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) wkroczy jej były chłopak. Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak) był pierwszą miłością Marysi jeszcze w podstawówce. Wiele lat temu wyjechał z rodziną do Kanady. Niespodziewanie jednak wróci do Grabiny i w 1543 odcinku "M jak miłość" znajdzie Rogowską w przychodni wiejskiej w Lipnicy. To dopiero początek komplikacji! Bo zauroczona dawnym ukochanym Marysia zaprosi go do domu Mostowiaków na "niewinną" randkę. Nagle zjawi się Artur i przyłapie żonę w dwuznacznej sytuacji.

"M jak miłość" odcinek 1543 - środa, 18.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Przeszłość Marysi z "M jak miłość" kryje jeszcze wiele tajemnic, które zagrożą jej małżeństwu z Arturem! Bo Rogowski nie będzie wiedział, że jego żona kiedyś kochała wyjątkowego chłopaka, który w 1543 odcinku "M jak miłość" nagle wkroczy do ich życia. Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak), który spotykał się z Marysią jeszcze w podstawówce przez lata mieszkał w Kanadzie. Kiedy byli nastolatkami połączyło ich pierwsze, niewinne uczucie. Jednak Artur nie będzie miał o tym pojęcia. 

Po powrocie Jacka do Grabiny w 1543 odcinku "M jak miłość" i zaskakującym spotkaniu, Rogowska opowie o byłym chłopaku Agacie (Katarzyna Kwiatkowska). Bratowa Marysi wyczuje, że Jacek wciąż jest dla niej bardzo ważny. Połączą ich nie tylko wspólne wspomnienia. Jacek opowie Rogowskim o swoim życiu nowym życiu Kanadzie, rozwodzie z żoną i planach na przyszłość.

Patrz też: M jak miłość. Marysia wyjedzie do Małgosi do USA! Odnajdzie siostrę, zakocha się i zostawi Artura Rogowskiego

M jak miłość: Powrót Basi Rogowskiej. Marysia i Artur nie poznają własnej córki

Na jednym spotkaniu Marysi z Jackiem w 1543 odcinku "M jak miłość" się nie skończy. Los połączy ich znowu kiedy Rogowska pojedzie do szpitala w Gródku, żeby pomóc matce Jacka. Kolejne godziny oboje spędzą na zwierzeniach. Pechowo Marysię z byłym chłopakiem zobaczy także Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), która zaniepokojona swoim odkryciem od razu spróbuje ostrzec Artura.

Nie przegap: M jak miłość. Marcjanna Lelek odeszła na zawsze. Natalka wyjechała i będzie musiała patrzeć na Franka i Justynę razem!

Tymczasem w 1543 odcinku "M jak miłość" Marysia zaprosi Kotowskiego na kolację do domu Mostowiaków, żeby nadrobili stracony czas. Gdy będzie trwał pełen wspomnień i miłych przekomarzań wieczór, do domu wróci Rogowski. Zazdrosny, że nakrył żonę z innym!

M jak miłość odc. 1543. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Jacek Kotowski  (Tomasz Sobczak), Artur Rogowski (Robert Moskwa), Agata (Katarzyna Kwiatkowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1543. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak), Artur Rogowski (Robert Moskwa), Agata (Katarzyna Kwiatkowska)
Najnowsze