M jak miłość. Marysia wyjedzie do Małgosi do USA! Zakocha się i zostawi Artura Rogowskiego

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Marysia wyjedzie do Małgosi do USA! Zakocha się i zostawi Artura Rogowskiego

M jak miłość. Marysia wyjedzie do Małgosi do USA! Odnajdzie siostrę, zakocha się i zostawi Artura Rogowskiego

2020-11-07 20:27

Szokujący zwrot w "M jak miłość"! Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) rozstaną się, a Rogowska pojedzie do USA szukać Małgosi (Joanna Koroniewska). Pieńkowska na Instagramie Koroniewskiej w cyklu "Domówka u Dowborów" ujawniła zaskakującą wersję wydarzeń. Najmłodsza z sióstr Mostowiak, która wyrwała się z rąk sekty i uciekła ze szpitala psychiatrycznego, zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Od dawna w "M jak miłość" Małgosia nie daje znaku życia i nie kontaktuje się z rodziną. Wyjazd Marysi do Stanów Zjednoczonych może sporo wyjaśnić. Bo żona Artura zakocha się w innym...

Czy Marysia i Artur z "M jak miłość" się rozstaną?

Małgorzata Pieńkowska była gościem Joanny Koroniewskiej na jej Instagramie w słynnej "Domówce u Dowborów". Oczywiście z okazji 20. urodzin "M jak miłość" aktorki wspominały swoją pracę na planie serialu, pierwsze spotkanie, kiedy poznały się i narodziła się między nimi wielka przyjaźń. Serialowa Małgosia, jako najmłodsze dziecko Barbary (Teresa Lipowska) i Barbary (śp. Witold Pyrkosz) debiutowała na ekranie właśnie w "M jak miłość". Od początku jednak mogła liczyć na wsparcie swojej starszej, serialowej siostry. Ta przyjaźń przetrwała lata, nawet po tym jak Koroniewska w 2013 roku odeszła z "M jak miłość".

Nie przegap: M jak miłość. Małgosia wróci do Mostowiaków z nową twarzą! Nie zagra jej Joanna Koroniewska. Oficjalny komentarz produkcji

Na "Domówce u Dowborów" Koroniewska zaczęła wyciągać z Pieńkowskiej nieznane kulisy serialu, tajemnice z planu, o których nikt nie ma pojęcia. Ekranowa Marysia przyznała, że często myli imiona bohaterów "M jak miłość" z prawdziwymi imionami aktorów. Tak jak wtedy kiedy w 1431 odcinku "M jak miłość" to właśnie Marysia zaliczyła największą wpadkę w historii serialu. Pomyliła imię Artura Rogowskiego! Powiedziała do męża "Robert", a nikt tego nie wyłapał i odcinek z pomyłką Pieńkowskiej został puszczony w telewizji.

Patrz też: M jak miłość. Marcjanna Lelek odeszła na zawsze. Natalka wyjechała i będzie musiała patrzeć na Franka i Justynę razem!

M jak miłość: Powrót Basi Rogowskiej. Marysia i Artur nie poznają własnej córki

Z okazji 20 lat "M jak miłość" Koroniewska namawiała też Pieńkowską, by ujawniła najbardziej pikantne sekrety z premierowych odcinków "M jak miłość", które dopiero zostaną wyemitowane. Ale prawda jest taka, że serialowa Marysia nie zna za bardzo toczących się wątków. Nie wiedziała nawet kogo w "M jak miłość" grała jej córka Ina Sobala. Dopiero internauci podpowiedzieli aktorce, że wcielała się w postać Agi, kelnerki i córki Teresy (Joanna Sydor).

Sprawdź też: M jak miłość: Powrót Basi Rogowskiej. Marysia nie pozna własnej córki - WIDEO

Jednak prawdziwa bomba wybuchła, kiedy Pieńkowska zdradziła co czeka jej bohaterkę wkrótce w "M jak miłość". Z jej ust padły słowa, że Marysia wyjedzie do USA szukać Małgosi, zakocha się w innym mężczyźnie, zostawi Artura i rozwiedzie się mężem. A w Stanach Zjednoczonych będzie kręciła filmy z młodszą siostrą. Po chwili gwiazda "M jak miłość" dodała, że tak tylko chciała wszystkich wkręcić.

Prawda jest jednak taka, że w życiu Marysi już w 1543 odcinku "M jak miłość" pojawi się nowy mężczyzna. Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak), dawny ukochany Rogowskiej, jeszcze z czasów szkoły, po latach wróci do Grabiny. I wtedy się zacznie!

M jak miłość odc. 1543. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Jacek Kotowski  (Tomasz Sobczak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1543. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak)
M jak miłość odc. 1543. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Jacek Kotowski  (Tomasz Sobczak), Artur Rogowski (Robert Moskwa), Agata (Katarzyna Kwiatkowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1543. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak), Artur Rogowski (Robert Moskwa), Agata (Katarzyna Kwiatkowska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze