M jak miłość, odcinek 1489: Krajewski poniży Aleksandrę. Odsłoni prawdziwą twarz i pokaże jakim jest draniem - WIDEO

2020-01-07 13:11 Ag
 M jak miłość, odcinek 1489: Krajewski poniży Aleksandrę. Odsłoni prawdziwą twarz i pokaże jakim jest draniem - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1489: Krajewski poniży Aleksandrę. Odsłoni prawdziwą twarz i pokaże jakim jest draniem - WIDEO

W 1489 odcinku "M jak miłość" Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) przekona się jakim draniem jest Robert Krajewski (Grzegorz Wons). Pożałuje, że związała się z szefem Marcina (Mikołaj Roznerski) i zakochała się z nadzieją, że ten związek ma przyszłość. Zaraz po tym jak wyjdzie na jaw, że Krajewski to oszust, który robi przekręty na grube miliony, Aleksandra usłyszy od niego wyjątkowo podłe słowa. W 1489 odcinku "M jak miłość" biznesmen upokorzy ją przy ludziach. Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1489 - wtorek, 28.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Robert Krajewski z "M jak miłość" okaże się wyjątkowo podłym, bezwzględnym mężczyzną, który ma sporo na sumieniu. I nie chodzi tylko o liczne romanse, ale także o lewe interesy, przekręty na dużą skalę i oszustwa, dzięki którym jego firma deweloperska zgarnęła miliony.

Na trop nieuczciwych biznesów szefa wpadnie Marcin już w 1486 odcinku "M jak miłość". Spotyka w biurze Jerzego Góreckiego (Wojciech Wysocki), dawnego szefa Piotrka (Marcin Mroczek), a zarazem partnera Krajewskiego, który teraz jest z nim w konflikcie.

Nabierze podejrzeń, że prezes nie gra uczciwie! Niebawem zadzwoni do niego Piotrek, który ostrzeże go, by nie podpisywał żadnych dokumentów, bo Górecki chce pozwać Krajewskiego o oszustwo. Marcin powie o wszystkim Izie (Adriana Kalska) i swojej matce. Na wieść o tym Aleksandra w 1486 odcinku "M jak miłość" zerwie z Krajewskim.

Patrz też: M jak miłość. Marcin odkryje lewe interesy Krajewskiego. Włamie się do firmy szefa!

Tyle tylko, że biznesmen nie pozwoli jej odejść. Zapewni, że jest uczciwym przedsiębiorcą i nie ma nic wspólnego z żadnymi przekrętami. Podczas kolejnego spotkania w 1489 odcinku "M jak miłość" odsłoni jednak prawdziwą twarz!

- Ty myślisz, że w twoim wieku i w twojej sytuacji zdarzy ci się jakaś lepsza przyszłość?! - rzuci bezlitośnie Aleksandrze w twarz.

Poniżona Chodakowska w 1489 odcinku "M jak miłość" nie zdoła wykrztusić z siebie słowa. Uzna tylko, że nie chce mieć już nic wspólnego z Krajewskim.

- Aleksandra nie może przypuszczać, że Krajewski prowadzi jakieś lewe interesy. Gdyby miała tylko takie przypuszczenia, na pewno nie zakochałby się, nie zadurzyłaby się, nie zaangażowałby się w najmniejszym stopniu. Po co jej to?! Aleksandra jest osobą, która nie zapomina języka w gębie! Miałby tysiąc ripost przygotowanych gdyby mogła się przygotować. Została bardzo poniżona. I to publicznie! - wyznała Pieczyńska w "Kulisach serialu M jak miłość".

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1490: Małgosia wróci i odbierze Joasi dzieci! Nina ją ściągnie z USA?

Ale Krajewski nie odpuści. Zwłaszcza po tym jak Marcin włamie się do jego firmy i odkryje skalę przekrętów.

- Wszystko się zaczyna walić. Troszeczkę grubiej niż przypuszczał. Krajewski łatwo się nie podda. Będzie walczył do ostatniej kropli krwi. On idzie po trupach. To będzie ciężki bój... - zapowiedział Grzegorz Wons w "Kulisach serialu M jak miłość". 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze