M jak miłość. Marcin odkryje lewe interesy Krajewskiego. Włamie się do firmy, bo szef wrobi go w swoje przekręty?

2020-01-07 12:31 jkk
M jak miłość. Marcin odkryje lewe interesy Krajewskiego. Włamie się do firmy, bo szef wrobi go w swoje przekręty?
Autor: TVP/VOD M jak miłość. Marcin odkryje lewe interesy Krajewskiego. Włamie się do firmy, bo szef wrobi go w swoje przekręty?

Kiedy Marcin (Mikołaj Roznerski) zrozumie, że jego szef. czyli Robert Krajewski (Grzegorz Wons) to oszust stanie na głowie, aby nie dać się wrobić w jego przekręty! Pomagać mu będzie ponętna sekretarka, Weronika (Kaja Walden) i Piotrek (Marcin Mroczek). To oni ostrzegą Marcina, że może stać się kolejnym "kozłem ofiarnym" bezwzględnego biznesmena... Czy Marcinowi uda się włamanie do firmy i zdobędzie dowody na oszustwa Krajewskiego? Przekonamy się już niebawem w "M jak miłość".

M jak miłość. Marcin ujawni wielki przekręt Krajewskiego! Czy wpakuje szefa do więzienia?

- Sytuacja w firmie robi się trudna. Pojawia się pan Górecki i to pojawienie się, szczególnie dla Marcina nie wróży nic dobrego - zdradza w "Kulisach M jak miłość" Kaja Walden, odtwórczyni roli sekretarki Weroniki. - Powiedz mi o co chodzi z tym Góreckim - zapyta Marcin Weronikę. w "M jak miłość". - Tylko, błagam cię, nikomu ani słowa... - odpowie mu chętna do rozmowy sekretarka.

I tak para spiskowców naradzi się na ukradkowej rozmowie w "M jak miłość" i Marcin podejmie brzemienne w skutkach decyzje. Czy włamie się w nocy do fimy Krajewskiego?

Czytaj też: M jak miłość. Okrutny hejt na Pawła po pocałunku z Kingą! Nigdy mu tego nie wybaczą

- Marcin, że jest sprytnym gościem to ma intuicje do takich lewych interesów zazwyczaj. I wyczuwa, jeżeli coś jest nie tak - mówi o zachowaniu Marcina w "Kulisach M jak miłość" Mikołaj Roznerski. - Nie daj się wrobić - podpowie mu jeszcze podczas intymnej rozmowy w toalecie sekretarka. - Weronika daje Marcinowi sygnały, że Krajewski nie do końca gra fair - skomentuje ten fakt Roznerski w "Kulisach M jak miłość" - I to gdzieś zapaliło czerwoną lampkę w głowie Marcina, żeby się temu przyjrzeć bardziej - dodaje.

Zobacz również: M jak miłość, odcinek 1490: Małgosia wróci i odbierze Joasi dzieci! Nina ją ściągnie z USA?

- Proszę mi wierzyć, wszystko jest w porządku - będzie go uspokajał Krajewski w "M jak miłość", ale nie powstrzyma Marcina przed działaniem. - Działanie Krajewskiego polega na tym, że chce ułożyć świat podług siebie. Wszystkich, którzy go zawodzą chce wkręcić jako winnych. Odwraca kota ogonem i stara się zwalić swoje winy i niedociągnięcia na kogoś innego - przyzna jednak Grzegorz Wons w "Kulisach M jak miłość".

- W momencie, kiedy Krajewski daje Marcinowi podwyżkę, to faktycznie jest to bardzo nęcą, natomiast zaraz pote, przychodzi mu do głowy, że to może być jakieś kombinatorstwo - zdradza Roznerski w "Kulisach M jak miłość".

- Nie podpisuje żadnych dokumentów, które wiążą się z jakąkolwiek odpowiedzialnością - ostrzeże jeszcze Marcina Piotrek.

Zobacz koniecznie: Mikołaj Roznerski zastąpi Artura Żmijewskiego w Ojcu Mateuszu! Zrezygnuje z roli Marcina w M jak miłość?

- Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że coś jest nie tak. Marcin może się stać kozłem ofiarnym, jest coraz bardziej przestraszony. Zaczyna szukać i okazuje się, że miał rację! - opowiada o włamaniu do firmy Marcina Roznerski w "Kulisach M jak miłość".Marcin nie tylko włamie się do firmy, ale znajdzie dokumenty, z których jasno wynikać będzie, że Krajewski oszukał wspólnika na wielkie pieniądze! Dlatego też natychmiast wezwie w "M jak miłość" do firmy policję!

Czytaj również: M jak miłość, odcinek 1484: Lilka odurzona pigułką gwałtu. Nie zauważy, że śledzi ją gwałciciel

- Co pan tu robi, do cholery - przyłapie go na włamaniu Krajewski w kolejnym odcinku "M jak miłość". - Nie dam się wplątać w jakieś lewe interesy - odpowie mu Marcin rzucając dokumenty. A za plecami Chodakowskiego zobaczymy już ochroniarza... I w tym momencie kolejnego odcinka "M jak miłość" między dojdzie nawet do bójki! Który z panów zostanie ukarany? Marcin za włamanie do firmy, czy Krajewski za przekręty? Zobaczymy już niebawem w "M jak miłość".

Najnowsze