M jak miłość. Okrutny hejt na Pawła po pocałunku z Kingą! Nigdy mu tego nie wybaczą

2020-01-07 11:46 Ag
M jak miłość. Okrutny hejt na Pawła po pocałunku z Kingą! Nigdy mu tego nie wybaczą
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Okrutny hejt na Pawła po pocałunku z Kingą! Nigdy mu tego nie wybaczą

Paweł (Rafał Mroczek) z "M jak miłość" nieźle się doigra! Nie dość, że w 1483 odcinku "M jak miłość" po pijaku pocałuje Kingę (Katarzyna Cichopek), czym doprowadzi rodzinę Zduńskich na skraj rozpadu, to jeszcze wszystko wskazuje na to, że stanie się wrogiem numer jeden widzów serialu. Scena pocałunku Pawła i Kingi w 1483 odcinku "M jak miłość", którą fani mogą już zobaczyć w ZWIASTUNIE, wzbudza sporo emocji. To właśnie na Pawła wylewa się fala największego hejtu za zdradę, której się dopuści!

"M jak miłość" odcinek 1483 "PAWEŁ CAŁUJE KINGĘ" - wtorek, 7.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Chwila, w której w 1483 odcinku "M jak miłość" Paweł całuje Kingę jest jedną z najbardziej szokujących w 19-letniej historii serialu. Przez cały ten czas Paweł traktował żonę Piotrka (Marcin Mroczek) jak świętość, nigdy nie ośmielił się do niej zbliżyć bardziej niż wypadło.

Zawsze był oddanym przyjacielem i wsparciem dla Kingi. Aż nagle, nie wiedzieć czemu, w 1483 odcinku "M jak miłość" samotny Zduński zakocha się w bratowej. Pocałunek Pawła i Kingi pociągnie za sobą całą serię wstrząsających wydarzeń. Ucieczka małżonków do Grabiny, bójka braci to tylko niektóre z nich...

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1487: Kinga ucieknie przed Pawłem do Grabiny! Piotrek pobije się z bratem o żonę?

Reakcja Kingi na pocałunek Pawła w 1483 odcinku "M jak miłość" to najlepszy dowód na to, że Zduński posunął się o wiele za daleko.

Takiego samego zdania są widzowie "M jak miłość", który obejrzeli już ZWIASTUN 1483 odcinka i atakują bohatera granego przez Rafała Mroczka w komentarzach. Dostało się także scenarzystom serialu. Hejt jaki wylał się na Pawła dowodzi, że widzowie tak szybko nie zapomną zdrady jakiej się dopuścił względem brata.

Hejt na Pawła Zduńskiego z "M jak miłość" po pocałunku z Kingą

Oto wybrane komentarze internautów, które znaleźliśmy na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Facebooku pod ZWIASTUNEM sceny pocałunku, który ma już ponad 1 mln wyświetleń!

"Już nie macie czego wymyślać.. romans ze szwagrem będzie?

Z tego się już robi Moda na sukces każdy z każdym

Ładny mi przytup; To że braciszek -bliźniaczek podrywa i całuję się z bratową i to w jaki sposób? Nie fajnie.Ale bywa i tak w życiu,znam przypadki.

Tego się nie spodziewałam po Pawle. A to wszystkich zaskoczył.

Tragedia ... bardzo lubię ten serial ale z tym Pawłem to dla mnie lekkie przegięcie.

No tak , do Kingi jeszcze nie ,,startował" ...najwyższy czas na wizytę u psychologa

Wątek z Pawłem i Kingą żenada... Ten serial już się kończy

trochę przegięcie mam nadzieję to się tylko komuś śniło

Dlaczego? Świetnie pokazane co robi połączenie marzeń z alkoholem. Jak łatwo zrobić o jeden krok za daleko i nic już nie będzie takie samo

Wątek Pawła i Kingi to Moda na Sukces już ... Tyle lat się znają .... A dopiero teraz Paweł coś tam ma do Kingi ??? No ludzie

Jedna jedyna para która była wobec siebie uczciwa ale oczywiście trzeba coś popsuć

Paweł chyba miał Mroczki w oczach"

Przeczyta też: M jak miłość, odcinek 1488: Ostatnie pożegnanie Julki z Pawłem przed makabrycznym wypadkiem!

A finał będzie taki, że wkrótce w "M jak miłość" Paweł zostanie zupełnie sam. Kinga zerwie ich bliskie relacje, Piotrek nie będzie o niczym wiedział, więc Paweł zacznie go trzymać na dystans...

Najnowsze