M jak miłość, odcinek 1490: Małgosia wróci i odbierze Joasi dzieci! Nina ją ściągnie z USA? - WIDEO

2020-01-08 15:34 Ag
M jak miłość, odcinek 1490: Małgosia wróci i odbierze Joasi dzieci! Nina jej pomoże?
Autor: materiały prasowe TVP/ MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1490: Małgosia wróci i odbierze Joasi dzieci! Nina jej pomoże?

Powrót Małgosi do "M jak miłość" zniszczy rodzinne szczęście Joasi (Barbara Kurdej-Szatan)?! Przez długi czas Małgosia nie dawała żadnego znaku życia i nikt nie wiedział co się z nią dzieje. W 1490 odcinku "M jak miłość" Joasia dostanie jednak list od Gosi z groźbą, że lada moment wróci do Polski z USA i zabierze jej dzieci: Wojtusia (Feliks Matecki) i dorosłą już Zosię (Julia Wróblewska). Chodakowska przerazi, że Małgosia wkroczy do jej życia. A za tym wszystkim w 1490 odcinku "M jak miłość" będzie stała Nina.

"M jak miłość" odcinek 1490 - poniedziałek, 3.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Małgosia wróci do "M jak miłość" po siedmiu latach nieobecności? Co jakiś czas pojawiają się plotki, że scenarzyści chcą wprowadzić do fabuły wątek tej bohaterki, choć miałaby ją grać już inna aktorka. Joanna Koroniewska wiele razy podkreślała, że w "M jak miłość" już się nie pojawi.

Patrz też: M jak miłość. Małgosia wróci z USA z inną twarzą! Joanna Koroniewska już nie zagra. Kto ją zastąpi?

Widzowie usłyszą o Małgosi już w 1490 odcinku "M jak miłość", przy okazji zemsty jaką zaplanuje Nina. Była kochanka Leszka (Sławek Uniatowski), byłego partnera Joasi, postanowi odegrać się na niej za to, że straciła dziecka, że Krajewski ją porzucił i nie chce już z nią być.

Nina opracuje sprytny plan! Jak podaje "Świat Seriali" wynajmie detektywa, by dowiedzieć się jak najwięcej o przeszłości rywalki. Bez trudu ustali, że Joasia wychowuje dzieci zmarłego męża Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk), których matka zniknęła gdzieś w USA.

Ponad rok temu w "M jak miłość" Małgosia wypisała się ze szpitala psychiatrycznego gdzie leczyła się z ciężkiej depresji i przepadła ze śladu. Zerwała też wszelki kontakt z rodziną. Przestała odzywać się nawet do sióstr i matki Barbary (Teresa Lipowska).

Jak grom z jasnego nieba w 1490 odcinku "M jak miłość" spadnie na Joasię wiadomość, że Małgosia wróci wkrótce do Polski! Skąd w ogóle przypuszczenie? Dostanie list od Gosi z pogróżkami, że zaraz po powrocie odbierze jej dzieci. Joasia nie będzie nawet podejrzewała, że autorką listu jest Nina, która w ten sposób chce się na niej zemścić.

Po nieudanej próbie samobójczej Nina w 1490 odcinku "M jak miłość" postanowi wyjechać z kraju. Przed wyjazdem podrzuci list do skrzynki Chodakowskiej... I tym samym zburzy rodzinne szczęście Joasi, Wojtusia i Zosi!

Sprawdź też: M jak miłość. Dramatyczny koniec Julki. Uśmiercą byłą dziewczynę Pawła?

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze