M jak miłość, odcinek 1486: Krajewski to oszust! Wykorzysta Marcina do przekrętów w firmie

2019-12-31 8:08 jkk
M jak miłość, odc. 1473. Marcin (Mikołaj Roznerski), Robert Krajewski (Grzegorz Wons)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1473. Marcin (Mikołaj Roznerski), Robert Krajewski (Grzegorz Wons)

W 1486 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) przekona się, że praca w firmie Krajewskiego (Grzegorz Wons) naraża go na poważne niebezpieczeństwo! Robert to nie tyle sprawny biznesmen, co zwykły... oszust! Przekręty Krajewskiego, które wyjdą na jaw w 1486 odcinku "M jak miłość" będą miały większy rozmach, niż przeciętnego złodziejaszka, a zapłacić nie za może właśnie Chodakowski! Czy ktoś zdąży go ostrzec?

"M jak miłość" odcinek 1486 - poniedziałek, 20.01.2020, o godzinie. 20.55 w TVP2

W 1486 odcinku "M jak miłość" ujawnione zostanie kim tak naprawdę jest Robert Krajewski. Co gorsze, jego znajomość z rodziną Chodakowskich jest zupełnie nieprzypadkowa. Narażeni na jego knowania są zarówno Marcin, jak i coraz bardziej zaangażowana uczuciowo Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)!

Prawda o machlojkach Krajewskiego wyjdzie 1486 odcinku "M jak miłość" na jaw, jak wiele spraw istotnych, przypadkiem. Marcin natknie się w firmie na niejakiego Góreckiego (Wojciech Wysocki) i zainteresuje się, kto to jest. Weronika (Kaja Walden) wyjaśni Marcinowi chwilę później, że to były partner biznesowy Krajewskiego. 

Zobacz koniecznie: Kinga żegna się z M jak miłość. Ostatni dzień Katarzyny Cichopek na planie w rodzinie Zduńskich!

Marcin dowie się też w 1486 odcinku "M jak miłość", że Krajewski jest z Góreckim w poważnym konflikcie, bo dawny wspólnik chce go pozwać o... oszustwo! Spółka Góreckiego i Krajewskiego rozpadła się, a jeden z nich poniósł ogromne straty finansowe. Zgadniecie który? Afera prawdopodobnie ma źródło w projekcie sieci hoteli na Pomorzu. Czy Krajewski ukrywa przed wszystkimi, jak ogromnych machlojek dokonał w hotelarskim projekcie?

W 1486 odcinku "M jak miłość" o sprawie dowie się też Paweł Zduński (Marcin Mroczek) i zadzwoni szybko do Marcina. Doradzi mu, by nie podpisywał w firmie żadnych dokumentów, które wiążą się z odpowiedzialnością finansową! Paweł będzie przekonany, że Krajewski może mu je celowo podsuwać do podpisu... Marcin mógłby za przekręt szefa trafić nawet do więzienia!

Czytaj też: M jak miłość. Dramatyczny koniec Julki. Uśmiercą byłą dziewczynę Pawła?

W końcu powie o całej sprawie w 1486 odcinku "M jak miłość" nie tylko Izie (Adriana Kalska), ale mamie. Aleksandra wpadnie w panikę i podczas randki z Krajewskim zerwie z nim.

Jak rodzina Chodakowskich poradzi sobie z wytrawnym kombinatorem Krajewskim? Czy zdoła jeszcze ich czymś omamić, czy uda im się skutecznie uzbroić na jego sztuczki? Przekonamy się od 1486 odcinka "M jak miłość".

Najnowsze