M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Magda przeprowadzi nowe porządki w kancelarii! Budzyński i Werner nie będą mieli nic do gadania

2023-08-03 9:21

W 1737 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Magda (Anna Mucha) zda sobie sprawę, że zawiodła Kingę (Katarzyna Cichopek) i postanowi jej to wynagrodzić. Budzyńska zrozumie, że tak pogrążyła się w swoim cierpieniu po stracie ojca (śp. Emilian Kamiński), że zupełnie zapomniała o swojej przyjaciółce, która w świetle tej tragedii i choroby Piotrka (Marcin Mroczek) została ze wszystkim zupełnie sama! Dlatego w 1737 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Magda weźmie sprawy w swoje ręce i wprowadzi porządki w kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Wernera (Jacek Kopczyński)! Tym bardziej, że to właśnie przez pracę Zduński omal nie straci życia! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Zmiany w kancelarii Budzyńskiego i Wernera w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Magda weźmie sprawy w swoje ręce

W 1737 odcinku "M jak miłość" po wakacjach pogrążona w żałobie Magda zrozumie, że była straszną egoistką. Budzyńska tak skupiła się na swoim bólu i cierpieniu po stracie ojca, iż zupełnie zapomniała o tym, że Zduńska znalazła się w jeszcze gorszym położeniu! A to dlatego, że ona w trudnych chwilach będzie mogła liczyć na pomoc Andrzeja i Maćka, a Kinga zostanie zupełnie sama, gdyż po dwóch rozległych zawałach serca Piotrka i dwóch operacjach na głowę zwalą jej się nie tylko dzieci, zrozpaczona matka (Hanna Mikuć), obowiązki domowe, ale także i praca. Tyle tylko, że na nią już nie starczy jej czasu, a rodzinę będzie trzeba wyżywić i opłacić rachunki. I wtedy w 1737 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej z pomocą przyjdzie Magda, która weźmie na siebie nie tylko opiekę nad Krysią, ale również i pomoc finansową!

W 1737 odcinku "M jak miłość" po wakacjach jak podaje swiatseriali.interia.pl Magda zjawi się w kancelarii Budzyńskiego i Wernera z propozycją nowej uchwały. Budzyńska zażąda, aby wszyscy prawnicy, a więc nie tylko wspólnicy, ale również i Kamil (Marcin Bosak), wyrazili zgodę na pokrycie wszystkich kosztów leczenia i rehabilitacji ich kolegi! Tym bardziej, że to właśnie przez nawał pracy i brak wolnego, na które nie chciał zgodzić się Adam, serce Piotrka w końcu nie wytrzyma takiego tempa życia i dwukrotnie się zatrzyma! Na szczęście, Zduński przeżyje oba zawały serca, ale po nich już nic nie będzie takie same, gdyż skutki zostaną, a prawnik będzie skazany na dożywotnie leczenie i długotrwałą rehabilitacje. Dlatego w 1737 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Magda zarządzi, aby wszystkie koszty za to poniosła kancelaria.

W 1737 odcinku "M jak miłość" po wakacjach prawnicy nie będą mieli nic do gadania, choć w głębi serca i tak poprą jej pomysł, gdyż będzie przecież chodzić nie tylko o ich pracownika, ale przede wszystkim przyjaciela! I tuż po podjęciu uchwały Budzyńscy zjawią się na Deszczowej, aby osobiście poinformować o wszystkim zszokowaną Kingę. Oczywiście, Zduńscy nie będą chcieli tego przyjąć, ale decyzja już zostanie podjęta, w związku z czym nie będą mieli wyboru! I w ten symboliczny sposób w 1737 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Budzyńscy nieco odciążą przemęczona Kingę, gdyż zdejmą jej z głowy aż 2 obowiązki! A Magda z nawiązką odpłaci się przyjaciółce za to, że zostawiła ją zupełnie samą w najgorszym dla niej momencie!

Wypadek Piotrka na planie M jak miłość! Zduński sam prosi się o nieszczęście
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze