M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. To Magda zajmie się Krysią zrozpaczoną po śmierci Marszałka. Nie będzie mogła nawet jeść

W "M jak miłość" matka Kingi (Katarzyna Cichopek) po śmierci Wojtka Marszałka (ś.p. Emilian Kamiński) zostanie sama "jak porzucony psiak". Niestety Zduńska nie znajdzie czasu dla matki, bo będzie mocna zajęta zawałem Piotrka (Marcin Mroczek). Okazuje się, że tylko Magda (Anna Mucha) w "M jak miłość", która przecież sama będzie w żałobie po nagłej śmierci ukochanego ojca, zajmie się Krysią (Hanna Mikuć). I całe szczęście, bo Filarska będzie w stanie krytycznym! Sprawdź, co już wiadomo!

M jak miłość. Tylko Magda w żałobie zajmie się Krysią. Kinga nawet nie kiwnie palcem

W nowym sezonie "M jak miłość" na Zduńskich i Budzyńskich spadną dwie wielkie tragedie. Najpierw Piotrek dostanie zawału i długo nie będzie wiadomo, czy w ogóle przeżyje. Niestety Kinga nie poradzi sobie z sytuacją i matkę w żałobie obciąży jeszcze swoimi dziećmi i psem! Okazuje się, że tylko Magda, która przecież sama przeżyje cios straty ukochanego ojca, znajdzie czas na zajęcie się macochą. 

Magda w "M jak miłość" jeszcze będzie się kajała przed Kingą, że jest egoistką, bo zajmowała się swoją żałobą, zamiast pomóc przyjaciółce. Zduńska istotnie będzie strasznie zabiegana i wystraszona o życie ukochanego męża. Co sobie powiedzą w tym trudnym czasie przyjaciółki zacytował portal swiatseriali.interia.pl. 

- Boże, Kinga... Przepraszam, tak mi wstyd. Powinnam była ci pomóc, a ja myślałam tylko o sobie... - powie załamana Magda Kindze. 

- Przestań....

- Ale poprawię się, obiecuję. Zajmę się Krysią, postaram się ją jakoś wesprzeć... 

 I całe szczęście, bo Filarska w "M jak miłość" będzie w strasznym stanie. Krysia odmówi nawet jedzenia i picia! Samotna, zapatrzona w pustą przestrzeń wdowa po Wojtku Marszałku sama zacznie się niebezpiecznie zbliżać do granicy życia i śmierci. Czy Magda zdoła udźwignąć ból macochy i własny?

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Paweł w obliczu śmierci złoży Magdzie niezwykłą przysięgę. Tak blisko już dawno nie byli - ZDJĘCIA

Katarzyna Cichopek ujawniła jak w M jak miłość uczczą pamięć zmarłego aktora. Pokazała co czeka Zduńskich!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze