M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Jakub wciągnie Kasię w niebezpieczne hobby! To Olek go do tego namówi - ZDJĘCIE

2023-06-19 10:39

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) weźmie przykład z Olka (Maurycy Popiel) i również odda się niebezpiecznej pasji. Karski zbyt długo nie wysiedzi spokojnie na miejscu i tuż po pokonaniu śmiertelnej białaczki, zapragnie adrenaliny. W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Jakub również kupi motocykl, ale w przeciwieństwie do Chodakowskiego wcale nie będzie ukrywał tego przez żoną! A reakcja Kasi (Paulina Lasota) na nowe hobby ukochanego zaskoczy wszystkich! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Ostra jazda Kasi i Jakuba w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Olek zarazi ich swoją pasją

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Kasia i Jakub z pewnością nie będą narzekali na nudę! I to nie tylko dlatego, że narzeczeni w końcu wezmą prawdziwy ślub nad morzem i to jedynie w obecności świadków - Anety (Ilona Janyst) i Olka, ale również będą musieli mieć się na baczności, gdyż Justyna (Magdalena Wieczorek) nie odpuści. Przypomnijmy, że w finale sezonu wyrodna siostra Stawskiej wykradła z mieszkania Karskiego recepty podstemplowane na nazwiskiem lekarki, aby załatwić "legalne" dojście do narkotyków. I w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej będzie gotowa na wszystko, aby jej plan się powiódł, dlatego wciąż pozostanie niebezpieczna nie tylko dla świeżo upieczonych małżonków, ale również ciotki Mileny (Ewa Kania). Ale mimo wszystko dla Jakuba to wciąż będzie mało!

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Karski zapragnie adrenaliny i za długo nie wysiedzi w miejscu. Przypomnijmy, że tuż po pokonaniu śmiertelnej białaczki detektyw wrócił do pracy i pomógł Olkowi nie tylko w wyborze motocykla, ale również w jego przechowywaniu i ukrywaniu go przed Anetą. Chodakowski złapał ogromną zajawkę na jednoślad w przeciwieństwie do swojej żony, która nie pochwaliła jego niebezpiecznego hobby, ale finalnie je zaakceptowała. A w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Olek zarazi swoją pasją również Jakuba. Nic dziwnego w końcu młodszy Chodakowski stanie mu się bliższy niż Marcin (Mikołaj Roznerski), który po ostatecznym rozstaniu z Izą (Adriana Kalska) będzie zbyt zajęty budowaniem nowego życia u boku Kamy (Michalina Sosna)!

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Jakub weźmie przykład z Olka i także zakupi motocykl. Tyle tylko, że w przeciwieństwie do Chodakowskiego wcale nie będzie ukrywał tego przed Kasią, a wręcz przeciwnie! Paulina Lasota pochwaliła się na swojej relacji na Instagramie wspólnym zdjęciem Kasi i Jakuba przy jednośladzie, na którym widać dwa kaski. Oczywiście, Karski jest mocno zajarany nowym hobby, ale na twarzy Stawskiej również widnieje szeroki uśmiech. Zatem wszystko wskazuje na to, że w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej niebezpieczna pasja detektywa przypadnie do gustu również i lekarce, czym Kasia kompletnie wszystkich zaskoczy, gdyż do niedawna jeszcze szalała ze strachu o Jakuba! Ale teraz to się zmieni i może dlatego, że to właśnie motocyklem wybiorą się w swoją podróż poślubną? Tego dowiemy się już niebawem!

M jak miłość. Jakub pozna bolesną przeszłość Kasi. Siostra zabiła jej matkę, a teraz stanie między Kasią i Kubą
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze