M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Ślub Kasi i Jakuba na plaży! Będą tylko świadkowie Aneta i Olek - ZDJĘCIA

Cudne wieści z planu "M jak miłość"! Ekipa wybrała się na dwa dni zdjęciowe nad morze do miejscowości Jantar, bo tam właśnie odbędzie się ślub Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) i Kasi (Paulina Lasota). Ale wygląda na to, że państwo młodzi przysięgną sobie na plaży miłość i wierność do grobowej deski tylko w towarzystwie świadków. Kogo zabraknie w najważniejszym dniu Karskiego i Stawskiej? Poznaj szczegóły ślubu, który zobaczymy jesienią w nowym sezonie "M jak miłość" i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Tajny ślub Kasi i Jakuba na plaży! Nie będzie Marcina?

Super wiadomość z planu "M jak miłość"! Kasia i Jakub nareszcie powiedzą sobie "TAK" i przysięgnąć miłość i wierność "do końca świata i jeden dzień dłużej". Ślub Karskiego odbędzie się z dala od zgiełku, nad polskim morzem, na plaży w Jantarze. Wymarzoną scenerię zakłócić może tylko jeden szczegół - zabraknie bardzo ważnych gości!

Gwiazdy "M jak miłość", które grają Jakuba i Kasię zamieściły na swoich profilach na Instagramie krótki film. Widzimy, jak Kasia i Jakub pozują na plaży w lekkich strojach, a już za chwilę zakładają kurtki, bo zimny majowy wiatr daje się we znaki. Naszą uwagę przyciągnął jednak inny szczegół.

Na ślubie Kasi i Jakuba w "M jak miłość" w ogóle nie ma gości! Wygląda na to, że na plaży obecni będą tylko świadkowie, Aneta i Olek. Nie widać tam nigdzie Marcina, najbliższego przyjaciela i wspólnika Karskiego!

Czy ślub Kasi i Jakuba w "M jak miłość" tak będzie wyglądał, bo uciekną przed wszystkimi? Czy wymarzyła im się cicha, potajemna ceremonia wśród szumu fal? A może goście nie dotrą na czas z innych powodów?   

Nie przegap: M jak miłość. Fatalna niespodzianka dla fanów. Zamiast ostatniego odcinka szybki finał sezonu i koniec pięknej miłości. Nic tego nie zapowiadało! 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany