M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Marcin wystawi Jakuba w najważniejszym momencie! To dlatego dojdzie do zmiany Chodakowskich - ZDJĘCIA

2023-06-01 15:05

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Marcina (Mikołaj Roznerski) zabraknie u boku Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) w dniu jego prawdziwego ślubu z Kasią (Paulina Lasota). Co prawda, w najważniejszym momencie w życiu Karskiego pojawi się Chodakowski, ale nie jego wspólnik i przyjaciel, tylko Olek (Maurycy Popiel). To właśnie mąż Anety (Ilona Jansyt) zastąpi Marcina u boku Olka w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej. A stanie się to nie bez przyczyny, gdyż Chodakowski po ostatecznym rozstaniu ze zdradziecką Izą (Adriana Kalska) będzie zajęty czymś, a raczej kimś zupełnie innym! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Jakub wymieni Marcina na Olka w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Chodakowski zacznie nowe życie z Kamą

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach w życiu Kasi i Jakuba dojdzie do wielu zmian! I to nie tylko przez Justynę (Magdalena Wieczorek), wyrodną siostrę Stawskiej, która za jej plecami wrobi ją w przestępstwo i być może pozbawi prawa do wykonywania zawodu, gdy przekaże swojemu dilerowi podstemplowane recepty przez lekarkę, ale również i Marcina! W finale sezonu "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną Chodakowski przyłapał Izę i Radka (Philippe Tłokiński), a gdy dostrzegł miłość, z jaką jego żona patrzy na kochanka, to zrozumiał, że to już definitywny koniec. Wówczas Marcin kompletnie się załamał i nie był w stanie cieszyć się ze szczęścia Stawskiej i Karskiego, a w nowym sezonie przepadnie jeszcze bardziej, ale wcale nie z rozpaczy!

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Kama (Michalina Sosna) zadba o to, żeby Marcin szybko pozbierał się po rozstaniu z Izą. Striptizerka zrobi z detektywa prawdziwego imprezowicza, a Chodakowski będzie czuł się u jej boku tak dobrze, że zupełnie zapomni o bożym świecie. To dlatego zabraknie go na prawdziwym, ale równie skromnym ślubie Kasi i Jakuba, który odbędzie na na plaży w Jantarze jedynie w obecności świadków - Anety i Olka. To właśnie młodszy Chodakowski w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej zastąpi Marcina u boku Karskiego i wiele wskazuje na to, że to nie tylko w jego najważniejszym dniu!

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Olek na stałe zajmie miejsce Marcina przy Jakubie? Bardzo możliwe, że pod nieobecność brata, który będzie zajęty budowaniem nowego życia u boku Kamy, to mąż Anety zostanie z Karskim na dłużej. Tym bardziej, że Krzysztof Kwiatkowski pochwalił się na swoim Instagramie wspólnym zdjęciem z Maurycym Popielem, pod którym głos od razu zabrał również Mikołaj Roznerski, niejako tłumacząc się z całej sytuacji!

- "Dwóch mężczyzn z piłką" - plan serialu @mjakmilosc.official , 2023 rok, koloryzowane🔥🔥 - podpisał ich wspólną fotografię Krzysztof Kwiatkowski.

- A trzeci kopie 🤷‍♂️🤪 - skomentował Mikołaj Roznerski, na co Kwiatkowski odpowiedział mu - Musi dbać o formę😃👍

Oczywiście, serialowy Karski również nie został obojętny i szybko odpowiedział na komentarz, dając jasno do zrozumienia, że nie ma nic przeciwko temu, że w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Marcin zajmie się przede wszystkim sobą i swoim szczęściem. Tym bardziej, że po zdradzie i odejściu Izy będzie mu się ono należało jak mało komu!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze