M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Marcin stanie się imprezowiczem bez zahamowań! Zmieni się nie do poznania po stracie Izy - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-05-29 11:36

Marcin (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" zmieni się w imprezowicza i podrywacza? Szybko zrozumie, że nie musi już być taki poważny i odpowiedzialny, jak w przypadku trwania małżeństwa z Izą (Adriana Kalska). To ona go zdradziła, więc Chodakowski zacznie korzystać z życia w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2023. Przystojny detektyw bardzo działa na kobiety, a w szczególności na Kamę (Michalina Sosna). To właśnie z nią zaszaleje na parkiecie i nie tylko. Widzowie będą świadkami przemiany w całkiem innego Marcina.

Marcin zmieni się nie do poznania w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 

Chodakowski kojarzy się z odpowiedzialną, stateczną osobą, która dba o rodzinę i karierę. Wszystko się może jednak zmienić w "M jak miłość" po wakacjach 2023. Detektyw będzie oficjalnie singlem, bo przecież Iza odda się romansowaniu z Radkiem (Phillipe Tłokiński) i to jemu poświęci czas. Marcin nie będzie mógł cały czas siedzieć załamany, więc zostanie zmuszony do zmiany swojego życia. Do tego przyczyni się na pewno Kama, bo kobieta od jakiegoś czasu kręci się wokół mężczyzny, chociaż oczywiście nic między nimi nie zaszło. Wygląda jednak na to, że wszystko ulegnie zmianie. - Już Kamy w tym głowa, żeby Marcin się pozbierał - mówi Michalina Sosna w ostatnich "Kulisach M jak miłość", wyemitowanych przed przerwą wakacyjną. 

I faktycznie, Marcin stanie się bardziej zabawowy, bo ostatnie miesiące spędził smutny i dobity kryzysem z Izą. Ile jednak może rozpaczać po nieudanym małżeństwie? W scenach widocznych na wideo poniżej można zaobserwować detektywa w dobrym humorze w ferworze zabawy! To właśnie z Kamą uda się na imprezę, potańczy, zabawi się i wyluzuje. Uśmiechnięta Kama będzie przeciwieństwem Izy, która zaś w minionym sezonie "M jak miłość" chodziła załamana, smutna i wiecznie zakłamywała rzeczywistość. Tak naprawdę niejednokrotnie łamała dane mężowi słowo i spotykała się z kochankiem. Kilka razy próbowała urwać tę relację, ale jakoś się nie udawało...

Nowa odsłona Marcina w "M jak miłość" po wakacjach 

Widzowie uwielbiają postać detektywa, więc scenarzyści na pewno rozbudują jego wątek jako singla, już bez Izy. Chodakowski wreszcie odzyska radość życia i wigor? Oby tak, bo widzowie byli zaniepokojeni jego zachowaniem po stracie żony. Na szczęście postać Kamy wprowadzi do życia bohatera wiele zmian i wiadomo już, że przed Marcinem nowy rozdział. Oby mądrze wykorzystał ten czas i odnalazł szczęście w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze