M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Nowe życie Marcina. Mikołaj Roznerski oficjalnie ogłosił koniec wątku z Adrianą Kalską - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-05-24 11:23

Marcin zacznie nowe życie w "M jak miłość" po wakacjach 2023! Mikołaj Roznerski jasno i wyraźnie ogłosił koniec małżeństwa z Izą (Adriana Kalska). Tu nie ma już miejsca na godzenie się, docieranie i ratowanie relacji. Chodakowscy się rozstali i tak już zostanie. Widzowie nie mogą liczyć na powrót ich miłości i szczęścia w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach. Na szczęście wątek Marcina się nie urwie, a wręcz przeciwnie! Przystojnego detektywa czeka masa przygód, w tym nowe relacje i może nawet miłość...?

Nowe życie Marcina Chodakowskiego w "M jak miłość" po wakacjach 2023

Mikołaj Roznerski oficjalnie ogłosił koniec wątku z Izą w "Kulisach M jak miłość". Aktor wprost przyznał, że małżeństwo Marcina i Izy się skończyło i trudno po takiej wypowiedzi sądzić, że jest jeszcze ratunek dla tej relacji. Ostatnie odcinki minionego sezonu "M jak miłość" udowodniły, że Iza jest myślami, ciałem i duchem przy Radku (Philippe Tłokiński), który zmanipulował ją na całego. Dziennikarz osiągnął cel, bo Iza nie przestaje o nim myśleć, a relacja z mężem dobiegała końca i nie ma tu mowy o powrocie czy ratunku. Detektyw i tak już niejednokrotnie starał się ratować sytuację, ale ze strony partnerki tych chęci nie było. 

- Iza zapomniała o tym, co jest najważniejsze w życiu, zatracając się najpierw w pracy, a potem w relacji z Radkiem - podsumowuje Mikołaj Roznerski w "Kulisach M jak miłość". - To już koniec małżeństwa Chodakowskich - Marcin będzie musiał ułożyć sobie życie na nowo - wyjaśnia aktor, co oznacza, że detektywa czekają w "M jak miłość" nowe przygody i zwrot akcji. 

Marcin odnajdzie miłość w "M jak miłość" po wakacjach 2023?

Pewnym jest, że Chodakowski nie będzie w nieskończoność płakał za Izą. Robił co mógł, by ratować małżeństwo, ale ta sprawa wydaje się być zamknięta. Wiadomo już, że detektyw nie będzie się nudził, bo w jego życiu coraz śmielej rozgości się piękna Kama (Michalina Sosna). To ona zajmie się pocieszaniem mężczyzny po rozstaniu i dostarczy mu sporej dawki rozrywki. Z tą kobietą Marcin nie zazna nudy! 

- Już Kamy w tym głowa, żeby Marcin się pozbierał - uśmiecha się zalotnie Michalina Sosna w "Kulisach M jak miłość". - Zobaczą to państwo wszystko w odcinkach po wakacjach, nad którymi aktualnie pracujemy (...) - dodaje aktorka. 

Relacja z Kamą to nie jedyna niespodzianka w życiu Marcina. Pojawią się także nowi bohaterowie, nowe wątki i pewnym jest, że w nowym życiu Marcina bez Izy nie będzie nudno! 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze