M jak miłość

Koniec M jak miłość. Marcin przyłapie Izę z Radkiem i dojdzie do tragedii w 1734 odcinku! Chodakowski już się z tego nie pozbiera? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-05-23 12:35

W ostatnim 1734 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) złamie obietnicę daną Marcinowi (Mikołaj Roznerski) i znów spotka się z Radkiem (Philippe Tłokiński), nieświadoma tego, że jest obserwowana przez męża! Zdradziła go, upokorzyła, kiedy błagał, by ze względu na dzieci poszli na terapię, a teraz kolejnym kłamstwem wbije Chodakowskiemu nóż prosto w serce. Okrutny los sprawi, że w finale sezonu "M jak miłość" w 1734 odcinku zobaczy jak Iza i Radek się do siebie kleją, jak niewierna żona patrzy z czułością i miłością na kochanka. Zdruzgotany Marcin zdecyduje się na desperacki krok. Zaginie nad rzeką w Grabinie. Poznaj szczegóły, zobacz ZDJĘCIA i ZWIASTUN 1734 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1734 ostatni przed wakacjami - wtorek, 23.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Bezczelność Izy wobec Marcina w ostatnim 1734 odcinku "M jak miłość" przekroczy wszelkie granice! Jakby mało jej było, że zdradziła męża z Radkiem, rozbiła rodzinę, to teraz jeszcze będzie go okłamywała w sprawie kochanka. Dopiero co obiecywała Marcinowi, że na razie wszystko zostanie po staremu, że nie powie dzieciom o romansie z Radkiem, nie przeprowadzi się do swojego wybranka, a już za plecami Chodakowskiego zacznie się kontaktować z kochankiem.

Nieświadomy niczego Marcin na koniec sezonu "M jak miłość" będzie wierzył w to, że ze względu na dzieci żona się opamięta. Zanim przywiezie do Gródka Szymka (Staś Szczypiński) i Maję (Laura Jankowska) będzie musiał upewnić się, że Radek się do nich nie zbliży. - Iza, ja mam nadzieję, że dzieci spędzą tylko z tobą czas...- No tak, przecież ci obiecałam! - zapewni Iza, kłamiąc jak najęta, bo przy pierwszej nadarzającej się okazji spotka się z nowym ukochanym.

Przebiegły Radek w finale "M jak miłość" przed wakacjami zaczai się na Izę i jej dzieci przed domem w Gródku. Na jego widok Chodakowska spanikuje, żeby tylko Szymek i Maja go nie zobaczyli. Zostawi syna i córkę pod opieką podwładnej, dziennikarki Moniki (Aleksandra Sroka) i wyjdzie do ogrodu, żeby rzucić się w ramiona kochanka. - Radek, co ty wyprawiasz, prosiłam cię, mówiłam...

- Iza, nic się nie stało. Dzieci nawet mnie nie zauważyły. Zaraz sobie pójdę, ale musiałem cię zobaczyć! - Radek będzie się świetnie bawił, że znów Iza robi to, czego on chce.

- Ale ja tak nie mogę. Rozumiesz?

- Rozumiem... Skoro już tu jestem. Mogę cię chociaż przytulić? - kochanek Izy w ostatnim 1734 odcinku "M jak miłość" będzie miał nad nią coraz większą władzę. A kiedy Chodakowska wpadnie w jego objęcia zobaczy ich Marcin, który przyjedzie do córki na specjalną prośbę Mai. Zraniony, oszukany Marcin będzie gotów na desperacki krok. Podczas imprezy w siedlisku w Grabinie sięgnie po butelkę, upije się nad rzeką, a potem zniknie w tajemniczych okolicznościach.

Na szczęście na koniec 1734 odcinka "M jak miłość" kompletnie pijany Marcin odnajdzie się! Brat Olek (Maurycy Popiel) i przyjaciel Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) znajdą go w ogrodzie w siedlisku. Dopiero po kilku godzinach Marcin się ocknie i ze łzami w oczach zwierzy się Olkowi, że to już koniec. - Gdybyś ty widział jak ona na niego patrzyła... To już wszystko się skończyło brat, to już koniec jest...

Z Marcinem w fnałowym 1734 odcinku "M jak miłość" będzie tak źle, jakby miał nigdy nie pozbierać się po zdradzie Izy, odejściu żony do Radka.

M jak miłość odcinek 1734 ZWIASTUN. Marcin zaginie nad rzeką w Grabinie. Zobaczy Izę z Radkiem i dojdzie do tragedii
M jak miłość odcinek 1734 ZWIASTUN. Marcin zaginie nad rzeką w Grabinie. Zobaczy Izę z Radkiem i dojdzie do tragedii
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze