M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1734: Chora gra Radka przeciwko Izie! Zaczai się na nią i zmusi ją, by oszukała Szymka i Maję - ZDJĘCIA

2023-05-22 9:03

W 1734 odcinku "M jak miłość" Radek (Philippe Tłokiński) osaczy Izę (Adriana Kalska) coraz bardziej. Nieobliczalny kochanek nie pogodzi się z jej decyzją o rozstaniu, o tym, że mają zerwać kontakt na kilka miesięcy, by Chodakowska mogła skupić się na dzieciach. Wbrew woli Izy w 1734 odcinku "M jak miłość" Radek przyjedzie do Gródka i będzie dalej toczył z nią chorą grę. Zaczai się przed domem w momencie gdy kochanka będzie w środku z Szymkiem (Staś Szczypiński) i Mają (Laura Jankowska) i kolejny raz zmusi Izę, żeby okłamywała dzieci. Nie tylko Radek będzie obserwował Izę. Zobacz ZDJĘCIA z tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1734 - wtorek, 23.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Zaślepiona miłością Iza w 1734 odcinku "M jak miłość" nie zorientuje się, że Radek wciąż nią manipuluje, że jest toksycznym, bezwzględnym facetem, któremu nie wystarczy już, że odeszła dla niego od Marcina (Mikołaj Roznerski). Przebiegły kochanek Izy chce ją także odsunąć od dzieci! Nie przyjmie do wiadomości, że Chodakowska cały weekend spędzi w służbowym domu w Gródku z Szymkiem i Mają. Nieświadomy tego co nastąpi Marcin w 1734 odcinku "M jak miłość" przywiezie dzieci do niewiernej żony, bo Iza obieca mu, że Radek się do nich nie zbliży. - Mam nadzieję, że dzieci spędzą tylko z tobą czas... - uprzedzi Izę, która zapewni, że z kochankiem już się nie spotyka.

Ale Radek nie pogodzi się z tym, że Iza w 1734 odcinku "M jak miłość" będzie daleko od niego. Zadzwoni do niej, żeby ustalić szczegóły kolejnego spotkania. Chodakowskiej wcale się to nie spodoba. - Umawialiśmy się na coś, tak? Mieliśmy się nie kontaktować! A ty dzwonisz, piszesz?

- Poprawka! Nie umawialiśmy się. Ty mi to po prostu oznajmiłaś. A ja wciąż uważam, że to błąd... Byłem w Dublinie, zebrałem świetne materiały, wróciłem i chciałbym opowiedzieć o tym właśnie tobie. Wiesz, dorośli ludzie chyba inaczej rozwiązują swoje problemy. Związku nie da się tak po prostu zawiesić. Poza tym nikt nie będzie się sprawdzał. Dzieci nie muszą o niczym wiedzieć - Radek podejdzie Izę tak, by w 1734 odcinku "M jak miłość" oszukała Szymka i Maję.

- Tylko, że ja nie mam zamiaru nikogo okłamywać!

- Szanuję twoje intencje, ale nie zgadzam się na takie rozwiązanie. Spotkajmy się, proszę... - kochanek Izy w 1734 odcinku "M jak miłość" będzie udawał stęsknionego, ale tak naprawdę chodzi mu o coś innego, o to, żeby postawić na swoim.

Tego dnia w 1734 odcinku "M jak miłość" Radek przyjedzie do Gródka, zaczai się na Izę przed domem, będzie przyglądał się kochance i jej dzieciom przez okno z ogrodu. W każdej chwili Szymek i Maja będą mogli go zobaczyć. Przerażona Iza wymknie się na zewnątrz, żeby przemówić mężczyźnie do rozumu. Dzieci zostawi pod opieką podwładnej, dziennikarki Moniki (Aleksandra Sroka). - Radek, co ty wyprawiasz, prosiłam cię, mówiłam...

- Iza, nic się nie stało. Dzieci nawet mnie nie zauważyły. Zaraz sobie pójdę, ale musiałem cię zobaczyć! - Radek będzie się świetnie bawił, że znów Iza robi to, czego on chce.

- Ale ja tak nie mogę. Rozumiesz?

- Rozumiem... Skoro już tu jestem. Mogę cię chociaż przytulić? - kochanek Izy w 1734 odcinku "M jak miłość" będzie miał nad nią coraz większą władzę. A kiedy Chodakowska wpadnie w jego objęcia zobaczy ich Marcin, który przyjedzie do córki Mai, żeby zostawić jej poduszeczkę, bez której 5-latka nie zaśnie w domu matki. Widok żony z kochankiem doprowadzi Marcina do desperackiego kroku

M jak miłość. Nie tylko dzieci Izy i Marcina ucierpią na ich rozstaniu! Chodakowski pogrąży się w nałogu
Listen on Spreaker.
Najnowsze