M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1711: Olek ze strachu przed Anetą nie przyzna się, że kupił motor! Narazi się żonie jeszcze bardziej - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-02-21 21:20

W 1711 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel), który doskonale wie, do czego jest zdolna Aneta (Ilona Janyst), nie odważy się pochwalić ukochanej, że kupił motor, złom, za który sporo przepłacił i planuje już dalekie podróże. Strach przez reakcją Anety popchnie Olka do tego, że zacznie prowadzić sekretne rozmowy z Marcinem (Mikołaj Roznerski) i Jakubem (Krzysztof Kwiatkowski), czym wzbudzi podejrzenia żony o romans! Niestety Olkowi w 1711 odcinku "M jak miłość" wszystko wymknie się spod kontroli. Narazi się Anecie jeszcze bardziej, gdy słysząc o wypadku pewnego motocyklisty, obieca, że nie zrobi nic głupiego. Jak to się dla niego skończy? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA oraz WIDEO

"M jak miłość" odcinek 1711 - wtorek, 21.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1711 odcinku "M jak miłość" Olek nie będzie miał łatwo, żeby ukryć przed Anetą swoją nową "zabawkę", motocykl w opłakanym stanie, który kupił za spore pieniądze, żeby sprawić ukochanej niespodziankę. Fascynacja motorem odebrała Chodakowskiemu rozum, bo na chwilę zapomniał jak ostro, zdecydowanie reaguje jego żona na każde niekontrolowane przez nią szaleństwo.

Aneta w 1711 odcinku "M jak miłość" oskarży Olka o romans!

Co prawda w 1711 odcinku "M jak miłość" Olek będzie się pilnował, żeby Aneta nie zorientowała się jak bardzo jest zauroczony motorem,który przed nią schował w garażu u Marcina. Ale przed nią przecież nic się nie ukryje! Zachowanie Olka sprawi, że w 1711 odcinku "M jak miłość" Aneta zacznie go podejrzewać o romans. O sekretnej kochance Chodakowskiego przypadkiem dowiedzą się też jego matka Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) i teściowa Iwona (Hanna Śleszyńska), które w 1711 odcinku "M jak miłość" wparują do mieszkania Kasi (Paulina Lasota) i Jakuba i oskarżą narzeczoną Karskiego, że rozbija rodzinę.

Olek w 1711 odcinku "M jak miłość" nie powie Anecie o motorze

Nieporozumienie szybko się wyjaśni, a Olek w 1711 odcinku "M jak miłość" będzie musiał przyznać się matkom, że kupił motor w tajemnicy przed żoną. Obie będą zdania, że Aneta go za to zabije. Nic dziwnego, że Chodakowski postanowi na razie nie przyznawać się żonie do niczego. Dalej będzie prowadził tajemne rozmowy z Jakubem i Marcinem o motorze, przyjaciela poprosi też, żeby zarejestrował motocykl na siebie. - Anety nie znasz? Wypędzi mnie z domu! - poda jako argument.

Czujność Anety nie osłabnie nawet w momencie gdy w 1711 odcinku "M jak miłość" zada Olkowi decydujące pytanie. - Dobra, wiesz co, może ty się przyznaj od razu! Miejmy to z głowy! Co myślisz, nie zauważyłam?! Ciągle się chowasz z telefonem, ukrywasz coś przede mną! Masz romans, prawda?!

- Czy wyście wszystkie powariowały?! - Olek nie będzie wiedział co powiedzieć na oskarżenia żony. - Jakie wszystkie?! O czym ty mówisz?

- Nasze matki zarzuciły mi dziś dokładnie to samo tylko dlatego, że chodzę na siłownię. Naprawdę tak stereotypowo traktujecie facetów? - zapyta Anetę z wyrzutem, kłamiąc jak z nut, że wolny czas poświęca treningom.

- Tak się składa, że większość facetów zachowuje się tak stereotypowo!

- Ale nie ja...

- Czyli mogę spać spokojnie?

- Możesz spać spokojnie, byle nie teraz, bo zaraz nakładam kolację - Chodakowski zaprosi żonę do stołu, ale w 1711 odcinku "M jak miłość" Aneta nie odzyska dobrego humoru. Wspomni Olkowi o młodym pacjencie, którego leczy po wypadku na motorze. - Przepraszam, miałam dziś fatalny dzień. Wiktor, ten motocyklista z wypadku, neurolog przekazał nam dzisiaj nieciekawe wieści...

- Ale ja widziałem jego wyniki. Nie są takie beznadziejne...

- Beznadziejne może nie, ale sam wiesz, że różnie może być. Kochanie, proszę cię, obiecaj mi, że żadne takie głupie pomysły nie będą ci przychodziły do głowy. Nie będziesz skakać ze spadochronem, wspinać się w górach, jeździć na motocyklu...

- Nie... Na motocyklu? Przecież ja nawet nie mam prawa jazdy kategorii A - zapewni żonę Olek w 1711 odcinku "M jak miłość" wysilając się na uśmiech. Zaraz potem będzie błagał Jakuba, żeby krył go przed Anetą w sprawie motoru, bo trochę za bardzo przeszarżował. 

M jak miłość. Aleksandra i Iwona odkryją tożsamość kochanki Olka. Matki Chodakowskiego złapią go na gorącym uczynku!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze