M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1711: Aleksandra i Iwona odkryją tożsamość kochanki Olka. To nie do uwierzenia, u kogo wyląduje - ZDJĘCIA

2023-02-18 21:11

To ona jest kochanką Olka (Maurycy Popiel)! Iwona (Hanna Śleszyńska) i Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) w 1711 odcinku "M jak miłość" na własne oczy przekonają się, jak Chodakowski ukrywa przed żoną schadzkę i wchodzi do domu przepięknej kobiety. Seniorki z przerażeniem odkryją, że Aneta (Ilona Janyst) ma rację, a lekarz naprawdę ma przed nią sekret i zakochał się na nowo! W 1711 odcinku "M jak miłość" Iwona i Aleksandra przyłapią seksowną brunetkę w samym ręczniku, z potarganymi włosami i to u niej zatrzyma się Olek. Widzowie dobrze znają tę postać. Zobaczcie na ZDJĘCIACH.

"M jak miłość" odcinek 1711 - wtorek, 21.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1711 odcinku "M jak miłość" Aneta będzie mieć poważne podejrzenia, że Olek ją zdradza, że zakochał się na nowo i wkrótce ją zostawi. Tym razem to nie żadne fanaberie Chodakowskiej, bo szybko wyjdzie na jaw, że lekarz faktycznie zwariował i ma sekret przed małżonką. Sytuacja stanie się napięta jeszcze rankiem, kiedy to Olek ukryje się w łazience, by z daleka od ukochanej rozmawiać przez telefon. Potem skłamie, że Aneta słyszała jego śpiewanie przy goleniu, a nie rozmowę. W końcu do akcji wkroczą Aleksandra i Iwona, które bacznie przyjrzą się zachowaniu Chodakowskiego. Kiedy stawi się u nich w cukierni, będą już pewne, że zdradza Anetę!

- Wszystko opowiem ci osobiście, nie chcę ryzykować przez telefon - usłyszą kawałek rozmowy Olka Aleksandra i Iwona. - Nie, Aneta o niczym nie wie - będzie kontynuował Chodakowski, nieświadomy podsłuchujących matek. - Muszę być mega ostrożny. Dorosły facet... powinienem się bardziej kontrolować z emocjami, a po prostu... tak mnie wzięło, ale tak mnie wzięło! Zauroczony jestem! - wyzna lekarz, a seniorki od razu podchwycą temat i postanowią śledzić mężczyznę.

Aleksandra i Iwona w 1711 odcinku "M jak miłość" nakryją Olka z kochanką! To piękna brunetka, którą widzowie już znają 

Matka Olka i matka Anety podjadą pod pewien dom, gdzie zawędruje nieświadomy śledzenia Olek. W ręce będzie trzymał prezent, zapuka do drzwi i wejdzie do środka z uśmiechem. Seniorki postanowią przyłapać go na gorącym uczynku i chwilę po nim też zapukają do drzwi. Otworzy im prawdziwa piękność, w samym ręczniku i rozczochranymi włosami. 

- Jak pani nie wstyd?! Żeby rodzinę rozbijać! Dziecku ojca kraść! - nawrzeszczą na kobietę Aleksandra i Iwona, a ona z przerażeniem cofnie się w głąb domu. - Mamo, Iwona, a co wy tu robicie? - ostro zdziwi się zdezorientowany Olek, kiedy ujrzy obie kobiety. - A co ty tu robisz? - wrzasną na niego oskarżycielskim tonem. 

Aleksandrze i Iwonie zrzedną miny, kiedy okaże się, że w domu jest jeszcze jedna osoba. Będzie to Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski), bo tak naprawdę to do niego przyjdzie Olek. Kasia (Paulina Lasota) akurat będzie brała prysznic, dlatego otworzy Iwonie i Aleksandrze w samym ręczniku. Okaże się, że żadnego romansu nie ma, a Olek cały czas rozmawiał przez telefon z Karskim. Tajemnicą, którą ukrywa przed żoną jest motor! Lekarz kupił pojazd, ale póki co nie pochwalił się Anecie prezentem. Aleksandrze i Iwonie zrobi się strasznie głupio. 

M jak miłość. Wypadek Radka połączy go z Izą! Marcin zobaczy, że żona się zakochała
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze