M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1711: Jakub Karski wyjdzie ze szpitala i już zacznie kombinować. Pójdzie z Olkiem na układ - ZDJĘCIA

2023-02-15 22:27

Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) w 1711 odcinku "M jak miłość" będzie odpoczywał w domu po pobycie w szpitalu i walce z białaczką. Odzyska wigor i zapał do działania, chociaż oczywiście będzie musiał uważać na siebie i swoje zdrowie. Kasia (Paulina Lasota) odzyska narzeczonego, ale nie wie, że tuż po opuszczeniu placówki, on zacznie kombinować coś z Olkiem (Maurycy Popiel). W 1711 odcinku "M jak miłość" Karski i Chodakowski połączą siły, ale może nie wyjść z tego nic dobrego... W detektywa wstąpią nowe siły.

"M jak miłość" odcinek 1711 - wtorek, 21.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1711 odcinku "M jak miłość" Karski będzie spokojnie odpoczywał w domu, poświęci czas na dojście do siebie po przebytej białaczce i przeszczepie szpiku. Na szczęście lekarzom udało się uratować życie detektywa, ale jeszcze trochę czasu minie, nim wróci do pełnej sprawności. Jakub nie będzie potrafił siedzieć spokojnie i skupiać się na rehabilitacji, bo już w 1711 odcinku "M jak miłość" zgada się z Olkiem, który zaś ukrywa przed Anetą (Ilona Janyst) pewną niespodziankę. Kupił motor, ale jeszcze nie pochwalił się nim żonie, zresztą Marcin (Mikołaj Roznerski) ocenił zakup brata i uznał, że sprzęt to pomyłka. W 1711 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Jakub też jest zainteresowany zakupem motoru, ale jeszcze nie ma sił, by wszystko samemu załatwiać. Zadzwoni do Olka i to właśnie z nim załatwi tę sprawę.

- Widziałem zdjęcia, cudo, ta linia... naprawdę, można się zakochać. Przy tych pieniądzach to ja bym w ogóle się nie zastanawiał i brał w ciemno - oceni Chodakowski. - Jestem już praktycznie zdecydowany, tylko ktoś musiałby go zobaczyć na żywo - odpowie Karski, a Olek zdecyduje się pomóc koledze. Wszystko ukryje przed Anetą. 

Jakub i Olek w 1711 odcinku "M jak miłość" wpędzą się w kłopoty 

Chodakowski osobiście odwiedzi Jakuba i da mu w prezencie ochraniacz na kręgosłup do jazdy na motorze. Zda mu relację z obejrzenia pojazdu i nie zdoła się nachwalić. - Przepiękny! - oceni Olek i poleci zakup. - Kupiłbym go od razu, ale trochę się boję reakcji Kasi - powie wprost Karski. - Jakub, to kto w tym domu nosi spodnie? - rzuci Olek, chociaż wiadomo przecież, że Aneta robi w domu Chodakowskich co zechce. Lekarz sam się nie przyznaje, że boi się powiedzieć żonie o zakupie, bo przecież ona wcale nie marzy o nowym motorze, a jest to jedynie zachcianka Chodakowskiego. 

Widać będzie, że Karski w 1711 odcinku "M jak miłość" czuje się o wiele lepiej, ma uśmiech na twarzy i myśli o nowych rozrywkach. Może motor to nie będzie najlepszy pomysł na świecie, ale ważne, że detektyw podniósł się po chorobie. 

M jak miłość. Po ślubie Jakuba i Kasi wydarzy się cud! Karski nie umrze na białaczkę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze