M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Kasia i Jakub będa musieli ratować ciotkę przed Justyną! Narkomanka urządzi Milenie piekło - ZDJĘCIA

2023-05-30 9:05

Ciotka Kasi (Paulina Lasota) w nowym sezonie "M jak miłość" nadal będzie ofiarą bezwzględnej Justyny (Magdalena Wieczorek), narkomanki i złodziejki, która u niej zamieszkała i która znęca się nad nią psychicznie? Dość długo Milena Stawska (Ewa Kania) kryła Justynę przed detektywem Jakubem Karskim (Krzysztof Kwiatkowski), nie przyznawała się narzeczonemu Kasi, że wyrodna siostrzenica zajęła jej dom. Ale w "M jak miłość" po wakacjach 2023 zagrożenie ze strony Justyny stanie się tak realne, że życie Mileny będzie w rękach Kasi i Jakuba. Czy ochronią ciotkę przed nieobliczalną ćpunką, która bez cienia skruchy zabiła matkę? Zobacz ZDJĘCIA z planu "M jak miłość".

Co w nowym sezonie "M jak miłość" wykombinuje narkomanka Justyna, żeby skrzywdzić swoją siostrę Kasię i ciotkę Milenę?

Kasia i Jakub w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej nie zaznają spokoju, a okrutna Justyna postara się o to, żeby uprzykrzyć życie nie tylko starszej siostrze i jej narzeczonemu, ale także ciotce. Milena Stawska jest jedyną żyjącą krewną Kasi i Justyny, siostrą ich zmarłej matki Krystyny, do której śmierci doprowadziła wyrachowana narkomanka! Właśnie z tego powodu Kasia nie może i nie chce wybaczyć Justynie. Uzależniona od narkotyków młodsza siostra za bardzo ją skrzywdziła, by mogła zapomnieć o bolesnej przeszłości. Gdyby nie wybryki Justyny, ich matka Krystyna pewnie nadal by żyła.

Tuż po tym jak kilka miesięcy temu w "M jak miłość" Justyna po wyjściu z więzienia przypomniała sobie o Kasi, wyszło na jaw, że nieprzypadkowo zatrzymała się w domu ciotki Mileny pod Warszawą. Zaczęła terroryzować Stawską, znęcać się nad nią psychicznie, zmuszając przy tym, żeby kryła ją przed Jakubem. Dociekliwy Karski po odnalezieniu ciotki Kasi podejrzewał, że ona jedna wie co tak naprawdę kombinuje Justyna. Nie pomylił się, choć Milena ukryła przed nim, że Justyna z nią mieszka.

Na planie nowego sezonu "M jak miłość" trwają zdjęcia do odcinków, w których zachowanie Justyny sprowadzi zagrożenie nie tylko na Kasię i Jakuba, ale przede wszystkim na bezbronną, starszą, schorowaną ciotkę Milenę. - Nie wiadomo co Justyna knuje i jakie wynikną z tego kłopoty... - zapowiedziała tajemniczo Paulina Lasota w "Kulisach serialu M jak miłość" w zwiastunie nowego sezonu.

To już pewne, że w "M jak miłość" po wakacjach 2023 dojdzie do spotkania Kasi z Mileną, z którą młoda lekarka nie wiedziała się od lat, od śmierci swojej matki. Czy Kasia i Jakub ochronią seniorkę przed Justyną zanim ta zrobi jej coś złego? Żeby zdobyć pieniądze i narkotyki uzależniona Justyna będzie bowiem zdolna do każdej podłości. Nie zabraknie więc emocji w tym wątku w nowych odcinkach "M jak miłość".

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze