M jak miłość

M jak miłość. Ostatni proces Piotrka przed walką o życie w nowym sezonie! Chory Zduński poniesie klęskę, bo adwokat Sowińskich wyciągnie wyrok sprzed lat - ZDJĘCIA

2023-07-12 9:33

Chory Piotrek (Marcin Mroczek) z "M jak miłość" w 1735 odcinku po wakacjach ostatni raz wkroczy na salę sądową i weźmie udział w procesie, a ogłoszony wyrok rozstrzygnie czy starania Zduńskich o sprawiedliwość przyniosą efekty! Mimo złego stanu zdrowia Piotrek razem z Pawłem (Rafał Mroczek) będzie świadkiem ostatniej rozprawy Filipa Sowińskiego (Kacper Zalewski), syna wpływowego biznesmena Sowińskiego (Konrad Jałowiec), który napadł na Basię (Gabriela Raczyńska) i próbował zgwałcić córkę Pawła. Finał sądowej batalii braci Zduńskich w 1735 odcinku "M jak miłość" będzie osobistą klęską Piotrka. A w nowym sezonie czeka go jeszcze długa walka o życie!

"M jak miłość" odcinek 1735 po wakacjach 2023. Piotrek i Paweł wezmą udział w ostatniej rozprawie syna Sowińskiego

Nowy sezon "M jak miłość" w 1735 odcinku zacznie się gdy mimo problemów z sercem przepracowany i zestresowany Piotrek będzie towarzyszył Pawłowi podczas ogłoszenia wyroku w sprawie napadu młodego Sowińskiego na Basię. Od makabrycznych wydarzeń w lesie, podczas których Basia padła ofiarą zwyrodnialca Filipa minie już ponad pół roku. Mimo to Zduńscy nie przestaną wierzyć, że syn biznesmena Sowińskiego poniesie zasłużoną karę za to co zrobił córce Pawła.

W "M jak miłość"  w lutym najpierw porwał Basię, a potem wywiózł na odludzie i próbował zgwałcić. Gdyby 18-latka nie uciekła i nie spotkała przy leśnej drodze przypadkowej kobiety, gwałciciel zrealizowałby swój chory plan do końca. A najgorsze było to, że Basia nie pamiętała co jej zrobił napastnik, który z pomocą bogatego ojca całymi tygodniami skutecznie ukrywał się przed policją. Jedynymi dowodami przeciwko Sowińskiemu były zeznania Basi i nagranie z drona, do którego dotarł Marcin (Mikołaj Roznerski).

W 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2023 Piotrek i Paweł kolejny raz staną twarzą z twarz z Sowińskim, który chciał wsadzić ojca Basi za kratki, oskarżając go o kradzież i pobicie. Na sali sądowej Zduńscy spotkają się także z synem Sowińskiego, który postara się o to, żeby odegrać skruchę przed sądem. W porozumieniu ze swoim adwokatem, któremu Sowiński zapłaci duże pieniądze, biznesmen będzie pewny, że zdoła kupić uniewinnienie syna, że Filip nie pójdzie siedzieć za napad i próbę gwałtu.

Z szyderczym uśmieszkiem na ustach ojciec gwałciciela w 1735 odcinku "M jak miłość" będzie słuchał wyroku sądu, który nie skaże Filipa. Adwokat już się o to postara, bo przywoła podobne sprawy sprzed lat i uniewinniające wyroki, które wtedy zapadły. To będzie nie tylko klęska Pawła, który dojdzie do wniosku, że nie ma co liczyć na sprawiedliwość gdy w grę wchodzą duże pieniądze Sowińskiego, ale także Piotrka.

Podczas tej rozprawy chory na serce Zduński w 1735 odcinku "M jak miłość" nie wystąpi na sali sądowej w todze jako oskarżyciel posiłkowy. Dlatego nie będzie mógł nic zrobić i razem z bratem przegra batalię o wsadzenie Sowińskiego do więzienia! Następnego dnia coraz słabszy Piotrek stoczy za to walkę o życie, gdy dostanie zawału serca podczas pobytu w Grabinie. Tym razem jednak cudem wygra!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze