M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1706: Basia zgwałcona w lesie?! Tragiczny koniec przejażdżki córki Pawła z obcym chłopakiem - ZDJĘCIA

2023-01-22 20:25

Brutalny gwałt w 1706 odcinku "M jak miłość" na Basi Zduńskiej (Gabriela Raczyńska)? Przybrana córka Pawła (Rafał Mroczek) przeżyje koszmarne chwile gdy zostanie bestialsko napadnięta przez nieznajomego chłopaka, do którego auta nierozważnie wsiądzie. Gwałciciel Filip (Kacper Zalewski) w 1706 odcinku "M jak miłość" wywiezie 18-letnią Basię do lasu i tam zrealizuje swój chory plan. Basia zostanie zgwałcona i nie będzie nawet miała jak wezwać pomocy. Na ratunek pośpieszy jej przypadkowa kobieta. Po traumie Basia nikomu nie powie co wydarzyło się w lesie. Poznaj szczegóły i zobacz wstrząsające ZDJĘCIA z 1706 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1706 - poniedziałek, 6.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Horror w 1706 odcinku "M jak miłość" w rodzinie Pawła Zduńskiego! Dopiero co wszyscy drżeli ze strachu o Frankę (Dominika Kachlik), która omal nie zginęła w strzelaninie gdy zasłoniła Pawła własnym ciałem przed postrzałem, a już znowu dojdzie do makabrycznych zdarzeń. Tym razem z udziałem 18-letniej Basi, ukochanej przybranej córki Zduńskiego. Okrutnym zrządzeniem losu w 1706 odcinku "M jak miłość" Paweł i Franka będą akurat cieszyli się swoim szczęściem w Grabinie, gdzie on kupi działkę dla żony i obieca, że postawi na niej ich nowy dom, a tymczasem Basia padnie ofiarą bestialskiego napadu gwałciciela w lesie.

Dlaczego Basia w 1706 odcinku "M jak miłość" wsiądzie do auta gwałciciela?

Jak w 1706 odcinku "M jak miłość" dojdzie do gwałtu na Basi? Rozsądna, odpowiedzialna 18-latka popełni jeden błąd, bo zaufa chłopakowi, który zwróci się do niej z prośbą o pomoc. Jak podaje światseriali.intreria.pl Basia będzie akurat na lekcji nauki gry na fortepianie poza miastem. Spóźni się na autobus powrotny do domu. Nagle przy drodze zatrzyma się samochód, który będzie prowadził nieznajomy Filip. Co "podkusi" Basię, żeby wsiąść do auta obcego chłopaka?

Gwałciciel Filip w 1706 odcinku "M jak miłość" weźmie Basię na litość. Poprosi córkę Pawła o wskazanie drogi, wyjaśniając, że chodzi o życie jego chorej matki. - Moja mama wybrała się do koleżanki, ale zapomniała insuliny. Dzwoniła, że się źle czuje. Mogłabyś tam ze mną podjechać, poprowadzić mnie? Krążę tu już ze dwadzieścia minut... - okłamie Basię, a ona zgodzi się mu pomóc. Zaraz potem okrutny Filip wywiezie Basię do lasu, gdzie rzuci się na córkę Zduńskiego. Tych wstrząsających scen nie będzie jednak w 1706 odcinku "M jak miłość".

Zgwałcona Basia w 1706 odcinku "M jak miłość" odnaleziona na leśnym parkingu

Zgwałcona Basia w 1706 odcinku "M jak miłość" zostanie porzucona na przydrożnym parkingu. Ranną, przerażoną, zalaną łzami 18-latkę znajdzie przypadkowa kobieta, która pomoże jej wezwać pomoc. Bo Basia zostawi w aucie gwałciciela swój telefon. Kiedy Paweł i Franka przyjadą na miejsce zobaczą Basię w przerażającym stanie.

Basia w 1706 odcinku "M jak miłość" nie powie Pawłowi i France kto ją zgwałcił

- Co się stało? Kto ci to zrobił? - zapyta zdruzgotany Zduński, ale Basia w 1706 odcinku "M jak miłość" nic nie odpowie. Przybrani rodzice Basi zabiorą ją na komisariat policji, by złożyła zeznania i spróbują wyciągnąć z niej co wydarzyło się w lesie. Basia nie zdoła jednak wyznać co jej zrobił gwałciciel Filip. Tak w 1706 odcinku "M jak miłość" rozpocznie się kolejny koszmar w rodzinie Zduńskich. Jakby jeszcze mało mieli ostatnio nieszczęść.

M jak miłość. Franka i Paweł wybudują dom w Grabinie. Po postrzale Zduńska nie odzyska sprawności?
Najnowsze