M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1706: Paweł kupi dla Franki działkę w Grabinie. Tam wybuduje nowy dom i tak podziękuje żonie za uratowanie życia - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-01-23 21:41

W 1706 odcinku „M jak miłość” Paweł (Rafał Mroczek) postanowi odwdzięczyć się France (Dominika Kachlik) za to, że osłoniła go własnym ciałem przed strzałem psychopaty Ethana (Paweł Roman). Zduńska ocaliła życie męża, ale poświęciła własne, w wyniki czego jej ręka może nigdy nie wrócić do pełnej sprawności. Oczywiście, Zduński ogromnie doceni zachowanie żony, na której cześć wyprawi imprezę w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), ale w 1706 odcinku „M jak miłość” zrobi coś szczególnego. Paweł zabierze Frankę do Grabiny, gdzie powstanie jej wymarzony dom, w co góralka aż nie będzie mogła uwierzyć! Zobaczcie to koniecznie w WIDEO i naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1706 - poniedziałek, 6.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1706 odcinku „M jak miłość” Paweł wciąż nie będzie mógł wyjść z podziwu wobec zachowania żony, która bez zastanowienia zaryzykowała własnym życiem, aby ratować jego! Przypomnijmy, że Zduńska osłoniła męża własnym ciałem w czasie krwawej masakry, jaką urządził Ethan w „Naszym Zielonym Sadzie”. Paweł odruchowo chciał pomóc uwięzionej Lilce (Monika Mielnicka), ale wtedy padł strzał, po którym Franka upadła na ziemię i zalała się krwią. Co prawda, pomoc przyszła szybko, a Zduńska od razu trafiła na salę operacyjną, to postrzał okazał się na tyle poważny, iż pojawiło się ryzyko, że Franka nie odzyska pełnej sprawności w ręce. Wówczas Paweł zaczął mieć straszliwe wyrzuty sumienia, gdyż doskonale wiedział, że to on powinien być na miejscu żony. Tuż po wyjściu ze szpitala w 1702 odcinku „M jak miłość” Zduński zacznie wyrażać swoją wdzięczność wobec zachowania Franki.

W 1702 odcinku „M jak miłość” Franka wreszcie wyjdzie ze szpitala i wspólnie z Pawłem wrócą do bistro, gdzie rozegrała się straszliwa tragedia. Na miejscu na bohaterkę już będą czekali Kinga (Katarzyna Cichopek) z Piotrkiem (Marcin Mroczek), stryj Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk), a także Ala (Alicja Ostolska), którzy powitają ją po królewsku. Jednak prawdziwa zabawa rozpocznie się wieczorem, kiedy Paweł wyprawi imprezę na cześć Franki! To wtedy w 1702 odcinku „M jak miłość” w jego głowie ziści się pomysł, aby pójść o krok dalej i spełnić największe marzenie swojej żony!

- Odwdzięczę się France, ale to zawsze było jej marzeniem – przyzna Paweł.

- Wdzięczność Pawła nie opiera się teraz na jakieś takiej wdzięczności materialnej i ten pomysł narodził się w sercu Pawła już wcześniej. Przyszedł po prostu dodatkowy impuls – mówił Rafał Mroczek w „Kulisach M jak miłość”.

W 1706 odcinku „M jak miłość” Paweł przystąpi do realizacji marzeń Franki i porwie żonę na wycieczkę w wyjątkowe miejsce. Zduńscy natychmiast wsiądą w samochód, a Paweł będzie pędził niczym wariat, gdyż już nie będzie mógł doczekać się aż powie France o swoim pomyśle.

- Zabieram cię w 1 wyjątkowe miejsce – zapowie Zduński.

- Franka nie spodziewa się chyba żadnej niespodzianki ze strony Pawła i to nie tak, że Paweł jej nie zaskakuje, bo wielokrotnie ją zaskoczył i różne niespodzianki wyprawiał, ale jest to piękny gest – stwierdza Dominika Kachlik w „Kulisach M jak miłość”.

W 1706 odcinku „M jak miłość” Zduńscy zatrzymają się dopiero w malowniczej Grabinie na obszarze jednej z działek. Na miejscu już będą czekać na nich Barbara (Teresa Lipowska) z Marysią (Małgorzata Pieńkowska), które będą miały im do przekazania dobre wieści – miejsce, w którym właśnie stoją należy już do nich i niebawem mogą już na niej stawiać wymarzony dom Franki, w co wzruszona Zduńska aż nie będzie mogła uwierzyć!

- Właścicielem jest bardzo miły człowiek i obiecał wam oddać tą działeczkę troszeczkę taniej – uśmiechnie się nestorka rodu Mostowiaków.

- Nie wierzę – ucieszy się Zduńska, po czym rzuci się mężowi na szyję.

M jak miłość. Franka i Paweł wybudują dom w Grabinie. Po postrzale Zduńska nie odzyska sprawności?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze