M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1702: Powrót rannej Franki do bistro po strzelaninie. Olek będzie jej ostatnią nadzieją - ZDJĘCIA

2023-01-05 22:19

W 1702 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) wyjdzie ze szpitala i wróci do bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), które już zawsze będzie jej się kojarzyło z krwawą strzelaniną . Zasłoniła własnym ciałem Pawła (Rafał Mroczek), do którego strzelił kochanek Lilki (Monika Mielnicka), Ethan (Paweł Roman), została ciężko ranna i niestety w 1702 odcinku "M jak miłość" wciąż nie będzie mogła ruszyć ręką. Ziści się straszna diagnoza, że Franka będzie kaleką, że w wyniku postrzału nastąpi u niej niedowład ręki. Jedyną nadzieją dla Franki będzie kolejna operacja, której podejmie się znakomity ortopeda, Olek Chodakowski (Maurycy Popiel). Zobacz ZDJĘCIA z 1702 odcinka "M jak miłość" i sprawdź co będzie dalej z Franką.

"M jak miłość" odcinek 1702 - poniedziałek, 23.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Ręka Franki w 1702 odcinku "M jak miłość", która w wyniku postrzału przez Ethana doznała zerwania ścięgna w ramieniu, wciąż będzie niesprawna. Choć o tragicznych wydarzeń w bistro minie już kilka tygodniu, to Zduńska po wyjściu ze szpitala nadal nie będzie mogła ruszyć rękę i zacznie się bać, że do końca życia pozostanie kaleką. Ponieważ niedowład ręki nie ustąpi, Paweł będzie musiał przekazać żonie diagnozę lekarza, którą usłyszał zaraz po pierwszej operacji, gdy nieprzytomna ukochana po strzelaninie trafiła do szpitala.

Kalectwo Franki w 1702 odcinku "M jak miłość" to nie jedyne zmartwienie Zduńskich. Przed żoną Pawła także trudne wyzwanie związane z powrotem do pracy w bistro "Nasz Zielony Sad". Lokal Kingi, gdzie ona i Lilka zostały zaatakowane przez Ethana i jego wspólnika, gdzie padł strzał, po którym Franka mogła zginąć, już zawsze będzie się jej kojarzył z tymi makabrycznymi zdarzeniami. A to oczywiście wiąże się z traumą Franki, która jeszcze przez długi czas nie dojdzie do siebie.

Po opuszczeniu szpitala Franka i Paweł w 1702 odcinku "M jak miłość" razem wejdą do bistro, gdzie Kinga, Ala (Alicja Ostolska) i stryj Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk) urządzą Zduńskiej huczne powitanie. Nie od razu żona Pawła wróci do pracy menadżerki w bistro, bo najpierw będzie musiała się zająć odzyskanie sprawności w ręce.

Ostatnią nadzieją dla Franki w 1702 odcinku "M jak miłość" będzie Olek Chodakowski, świetny chirurg ortopeda, który przywrócił sprawność wielu pacjentom. Zduńska zgłosi się na konsultację do Olka, który uprzedzi ją, że być może będzie musiała przejść kolejną operację.

M jak miłość odcinek 1698 ZWIASTUN. Franka przeżyje postrzał, ale będzie z nią bardzo źle! Paweł straci żonę?
Najnowsze