M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1722: Tajemniczy świadek napadu na Basię. Tak Marcin zdobędzie cenne nagranie - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-04-03 21:08

W 1722 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) nie podda się w śledztwie Sowińskich, co rzuci nowe światło na sprawę sądową Pawła (Rafał Mroczek). Chodakowski dotrze do tajemniczego świadka i osobiście porozmawia z mężczyzną, który poda mu nowe fakty w sprawie napadu na Basię (Gabriela Raczyńska) w lesie. Detektyw w 1722 odcinku "M jak miłość" dotrze do nagrania, które uzyska dzięki pomocy obcemu świadkowi. Mężczyzna zdradzi mu, co działo się w dzień napadu na córkę Zduńskiego i gdzie dalej szukać informacji.

"M jak miłość" odcinek 1722 - poniedziałek, 3.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1722 odcinku "M jak miłość" Marcin zda sobie sprawę, że to ostatni moment na ratowanie Pawła. Zduński będzie musiał stawić się w sądzie na rozprawie, gdzie to on odpowie jako oskarżony o napaść na biznesmena Sowińskiego (Konrad Jałowiec). Chodakowski postawi sobie za cel udowodnienie, że Zduński został sprowokowany do ataku, a Filip (Kacper Zalewski) napadł na Basię w lesie i próbował ją zgwałcić, po czym ojciec usilnie go kryje. Na szczęście w 1722 odcinku "M jak miłość" Marcin trafi na dobry trop. Zjawi się pod miastem, niedaleko lasu, gdzie gwałciciel Filip napadł na córkę Pawła. Tam zdoła porozmawiać z mężczyzną, który pomoże w rozwiązaniu sprawy.

- Był pan u mnie dwa dni temu w sprawie napaści na tę dziewczynę - przypomni Chodakowskiemu świadek, który sam podejdzie do auta Marcina, by rzucić nowe światło na sytuację. - Straszna historia... Wie pan, ja też jestem ojcem, też mam córkę, ona czasami tamtędy chodzi - mężczyzna wskaże okolice lasu. - A coś sobie pan przypomniał? - zapyta wprost detektyw. - Ja nie, ale strasznie mnie to gryzło i popytałem w rodzinie i natrafiłem na coś, co mogłoby panu pomóc. Nagranie - wytłumaczy świadek i tym sposobem doda Marcinowi wiary, że jeszcze nie wszystko stracone. 

Chodakowski dotrze do nagrania z napadu na Basię w 1722 odcinku "M jak miłość" 

Okaże się, że pomoc tajemniczego mężczyzny jest bezcenna, a Marcin faktycznie wejdzie w posiadanie nagrania z dnia napadu na Basię. Ono pomoże mu w udowodnieniu, że syn Sowińskiego faktycznie zrobił tamtego dnia krzywdę Basi, a dowód znajdzie się w sądzie, ale cała sytuacja okaże się dość skomplikowana. - Chyba coś mam - powie Chodakowski do Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski), który w biurze przeanalizuje wideo. - Faceta z okolic tego lasu, w którym Basia została napadnięta. (...) - Widzisz? Na obrzeżach kadru - wskaże Marcin, a Karski potwierdzi jego założenia. 

Potem w 1722 odcinku "M jak miłość" sprawy potoczą się naprawdę szybko. Chodakowski da znać Marysi (Małgorzata Pieńkowska), że musi jakoś zorganizować mu czas na dojazd do sądu z dowodem, więc Rogowska każe France (Dominika Kachlik) mdleć, by odwrócić uwagę sędziego od sprawy. Marcin zdąży do sądu z dowodem, co przyniesie uniewinnienie dla Pawła. Chodakowski go uratuje! 

M jak miłość. Proces Pawła Zduńskiego z nagłym zwrotem! Oskarży syna Sowińskiego o próbę gwałtu na Basi
Najnowsze