M jak miłość

M jak miłość. To trzeci brat Zduńskich! W nowym sezonie okaże się jak to możliwe, że Marysia urodziła jeszcze jednego syna - ZDJĘCIA

2023-07-06 22:28

Sensacja w obsadzie "M jak miłość". W nowym sezonie pojawi się "trzeci brat" Zduńskich, a Piotrek (Marcin Mroczek) i Paweł (Rafał Mroczek) już pochwalili się kolejnym członkiem rodziny, który niespodziewanie wpadnie w odwiedziny! To już pewne, że w roli brata Piotrka i Pawła wystąpi Łukasz Garlicki. Ale jak scenarzyści wyjaśnią widzom, że w rodzinie Zduńskich pojawi się właśnie on... Pytanie brzmi kim on właściwie będzie? Czy to możliwe, żeby Marysia (Małgorzata Pieńkowska) przed laty urodziła nie bliźniaki, ale trojaczki? A może trzeci brat okaże się zaginionym synem ich zmarłego ojca Krzysztofa (Cezary Morawski) albo ojczyma Artura Rogowskiego (Robert Moskwa). Zobacz ZDJĘCIA z planu "M jak miłość" i sprawdź co już wiadomo!

Czy w nowym sezonie "M jak miłość" Piotrek i Paweł Zduńscy będą mieli jeszcze jednego brata?

Piotrek i Paweł Zduńscy z "M jak miłość" to nie jedyni synowie Marysi i Krzysztofa? Chociaż brzmi to absurdalnie w kolejnym 24 sezonie po wakacjach w rodzinie Zduńskich pojawi się nowy bohater, którego Marcin Mroczek przedstawił jako trzeciego brata. Do obsady serialu dołączył Łukasz Garlicki, którego bohater pojawi się dopiero w nowych odcinkach pod koniec tego roku. "Trzeci brat wpadł w odwiedziny! #nowy wątek" - napisał na swoim profilu na Instagramie Mroczek, przedstawiając Garlickiego w zaskakującej roli w serialu.

Kogo zagra Łukasz Garlicki w "M jak miłość"? Czy będzie bratem Piotrka i Pawła?

Ile w opisie Mroczka jest prawdy, a ile żartów z wątku nowego bohatera "M jak miłość", w którego wcieli się Garlicki i który będzie bardzo podobny do Zduńskich? Nie takie szokujące zwroty akcji wymyślali scenarzyści, więc nikogo nie powinno zdziwić, że nagle, po 24 latach, w życiu Piotrka i Pawła mógłby się pojawić trzeci brat. Ale jeśli naprawdę okaże się, że Garlicki zagra brata Mroczków w "M jak miłość" to czyim będzie synem? Marysia przecież urodziła bliźniaki. Nie było nigdy mowy o tym, by w szpitalu w Gródku doszło do jakieś pomyłki, żeby wydała na świat trojaczki.

No chyba, że Łukasz Garlicki w "M jak miłość" okaże się nieślubnym synem zmarłego Krzysztofa Zduńskiego. Pierwszy mąż Marysi nie był wzorem wierności, przez długi czas romansował z dużo młodszą Ewą Sklaską (Dominika Figurska), więc nikogo raczej nie zdziwi, że mógł mieć też inną kochankę. Mało prawdopodobne wydaje się za to, żeby dorosłego syna miał Artur Rogowski, czyli ojczym Zduńskich. Na razie ani Garlicki, ani Mroczkowie nie wyjaśniają zagadki "trzeciego brata" Zduńskich. Widać chcą potrzymać fanów w napięciu najdłuższej jak się tylko da.

Kim jest Łukasz Garlicki? W jakich serialach grał przed "M jak miłość"?

45-letni Łukasz Garlicki jest synem znanego aktora, Piotra Garlickiego, czyli Stefana Trettera z "Na dobre i na złe". Widzowie na pewno kojarzą go z roli Sebastiana w serialu "BrzydUla" i "BrzydUla 2". Występował też w takich hitach jak "Plebania", czy "Galeria", a ostatnio w serialach Polsatu "Matka" i "Mecenas Porada".

M jak miłość. Tragedia spadnie na Frankę i Pawła w nowym sezonie! Mroczek pokazał o jeden kadr za dużo
Listen on Spreaker.
Najnowsze