M jak miłość

Grał Wojtusia w M jak miłość, ale 2 lata temu stracił rolę. Tak dziś wygląda Feliks Matecki! Ale wyrósł - ZDJĘCIA

2023-07-01 10:26

Feliks Matecki zaczął grać Wojtusia Chodakowskiego w "M jak miłość" jako 6-latek, ale pod koniec 2021 roku musiał się pożegnać z rolą w serialu. Wojtuś zniknął wraz z serialową matką Joasią w 1619 odcinku "M jak miłość". Powód? Barbara Kurdej-Szatan, decyzją prezesa TVP, została wyrzucona z obsady, a ekranowy syn podzielił jej los. Nic nie wskazuje na to, żeby Wojtuś mógł wrócić do rodziny Mostowiaków. Przepadł bez śladu, nikt nie wie co się z nim dzieje. Obecnie 15-letni Feliks Matecki zupełnie nie wygląda jak Wojtek, którego pamiętamy jeszcze z "M jak miłość". Właśnie zdał egzamin ósmoklasisty i wraz z rodzicami odebrał dyplom absolwenta szkoły podstawowej. Zobacz w naszej GALERII ZDJĘCIA jak się zmienił.

Czy Wojtuś Chodakowski wróci do "M jak miłość"? Co się stało z synem Małgosi i Tomka, którego wychowywała Joasia?

Feliks Matecki odszedł z "M jak miłość" w grudniu 2021 roku, ale pracę na planie serialu skończył już latem. Kiedy nagrywał ostatnie odcinki z udziałem Wojtusia przed jego wyjazdem na obóz piłkarski, przed tym jak Joasia z ukochanym Leszkiem (Sławek Uniatowski) planowali podróż do Francji, nie miał pojęcia, że będzie musiał na zawsze rozstać się z serialem. Ale zwolnienie Kurdej-Szatan z obsady "M jak miłość" wymusiło także usunięcie z serialu Mateckiego. Bo przecież Wojtuś nie mógł zostać bez przybranej matki. Oboje zniknęli w 1619 odcinku i od tamtej pory słuch po nich zaginął.

Po odejściu z "M jak miłość" Feliks Matecki wiele razy był pytany do wróci kiedyś do rodziny Mostowiaków, czy zagra jeszcze Wojtka, ale on sam unikał odpowiedzi na to pytanie. Wygląda na to, że 15-latek stracił już nadzieję na rolę w "M jak miłość". Ale to wcale nie oznacza, że kariera Mateckiego utknęła w martwym punkcie. Rok temu zagrał głównego bohatera w filmie wojennym "Orlęta. Grodno' 39", którego premiera odbyła się we wrześniu 2022 roku. Później Matecki skupił się na nauce.

Jak teraz wygląda znany z roli Wojtusia w "M jak miłość" Feliks Matecki?

Ostatnio na profilu ekranowego Wojtusia z "M jak miłość" na Instagramie pojawiły się jego zdjęcia z zakończenia szkoły podstawowej. Matecki po egzaminach ósmoklasisty odebrał dyplom absolwenta. W tym ważnym wydarzeniu towarzyszyli mu rodzice, którzy także są aktorami - Anna i Łukasz Mateccy. Prywatne zdjęcia Feliksa Mateckiego to najlepszy dowód na to jak od czasu debiutu w "M jak miłość" w 2014 roku jako 6-latek zmienił się serialowy Wojtuś. Wyrósł, zmężniał i wydoroślał i jakby wrócił do serialu na pewno wzbudziłby sporą sensację!

M jak miłość. Tragedia spadnie na Frankę i Pawła w nowym sezonie! Mroczek pokazał o jeden kadr za dużo
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze