M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1785: Wyjątkowa niespodzianka od Franki dla Pawła w drugą rocznicę ślubu - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2024-02-27 21:01

W 1785 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) nie zapomni o drugiej rocznicy ślubu z mężem, chociaż początkowo wszystko będzie na to wskazywało. Paweł (Rafał Mroczek) bardzo postara się w tym wyjątkowym dniu i zaskoczy ukochaną. Ona jego także, bo przygotuje wyjątkowy prezent. W 1785 odcinku "M jak miłość" może wszystko byłoby dobrze i szczęśliwie, gdyby nie fatalny finał pięknego przyjęcia. Franka i Paweł jeszcze nie wiedzą, co ich czeka.

"M jak miłość" odcinek 1785 - wtorek, 27.02.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Franka w 1785 odcinku "M jak miłość" bardzo postara się dla Pawła. Zduńscy będą świętować drugą już rocznicę ślubu, chociaż początkowo Paweł będzie przekonany, że ukochana nie pamięta o ważnym dniu. Wyśle ją do Grabiny, gdzie każe Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Barbarze (Teresa Lipowska) zatrzymać kobietę jak najdłużej. Na miejscu dojdzie do wypadku Rogowskiej i opowiadania wielu historii przez Mostowiakową. W tym czasie Paweł zdąży przyszykować przyjęcie niespodziankę dla ukochanej. 

W bistro w 1785 odcinku "M jak miłość" zgromadzą się Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek), Basia (Gabriela Raczyńska) oraz Jasiek (Stanisław Dusza). Kiedy Franka wejdzie do lokalu, mocno się zdziwi. Wszyscy zaczną świętować, Kinga poda tort i balony, a góralce będzie bardzo miło. 

W pewnym momencie w 1785 odcinku "M jak miłość" Franka wyjmie z torebki kopertę i wręczy Pawłowi. - Myślałeś, że zapomniałam? - uśmiechnie się Zduńska, która tak naprawdę od początku pamiętała, że dzień jest wyjątkowy. Paweł z ochotą rozpakuje kopertę i ujrzy bilety wstępu na tor wyścigowy. - Co? Zaszalejemy, mężu? - zapyta się Zduńska, a mężczyzna radośnie przytaknie.

Fatalny finał imprezy Zduńskich z okazji rocznicy 

Niestety nawet wspaniały prezent i świetna atmosfera w bistro nie uratują końcówki tego dnia. Franka po powrocie do domu rozpakuje pewien list. Okaże się, że podła Iga (Weronika Bartold), zwolniona kelnerka z bistro, która podszywa się pod Zduńską, znów zaatakuje! Dziewczyna posługuje się dokumentami Franki, a w 1785 odcinku "M jak miłość" przekroczy wszelkie granice. Weźmie pożyczkę na nazwisko Zduńskiej i zaczną się jeszcze większe nieprzyjemności. Zdradzamy, że wkrótce Iga poczuje na własnej skórze gniew bliskich Franki i Pawła. 

M jak miłość odcinek 1785 ZWIASTUN. Natalka odkryje romans Bartka i Doroty!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze