M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1789: Kinga z Marysią dopadną i aresztują oszustkę Igę! Złodziejka zniszczyła życie Franki, ale już się nie wywinie – ZDJĘCIA

Ależ to będzie akcja w 1789 odcinku "M jak miłość"! Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Kinga (Katarzyna Cichopek) dopadną oszustkę Igę (Weronika Bartold), która ukradła tożsamość Franki (Dominka Kachlik)! Sceny jak z amerykańskiego filmu akcji w wykonaniu Rogowskiej i Zduńskiej przejdą zapewne do historii serialu. Iga w 1789 odcinku "M jak miłość" nie będzie się spodziewała, że jest śledzona i Kinga z Marysią dopadną ją z zaskoczenia w nowym miejscu żerowania. Złodziejka jeszcze zdąży w kolejnym hotelu podać się za Frankę, ale to będzie jej koniec! Sprawdź szczegóły i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1789 - wtorek, 12.03.2024, o godz. 20.55 w TVP2

W 1789 odcinku "M jak miłość" Franka nareszcie rozpozna Igę na nagraniu z hotelowej kamery! Złodziejka okradła Zduńską nie tylko z wielkich pieniędzy, ale dokumentów, dzięki którym podszywała się pod żonę Pawła (Rafał Mroczek) i nie płaciła za nic w drogich hotelach. Tym razem jednak oszustka Iga będzie miała podwójnego pecha, bo do sprawy włączy się Marysia. I razem z Kingą zakończą radosne życie podłej złodziejki!

Marysia w 1789 odcinku "M jak miłość" pojawi się na Deszczowej, gdzie sprawa pobytu Igi będzie żywo omawiana. Rogowska przypomni sobie, że dokładnie tę pannę widziała ostatnio w centrum handlowym. I w tym momencie Marysia z Kingą wsiądą w samochód i ruszą na nowe miejsce kradzieży Igi. I dopadną ją!

Jak widać w GALERII ZDJĘĆ Marysia z Kingą w 1789 odcinku "M jak miłość" dopadną oszustkę na parkingu, złapią ją, przygwożdżą do samochodu tak, że Iga nie będzie mogła się ruszyć. Na pewno zadzwonią od razu po policję i tak zakończy się radosna przygoda wyjątkowo perfidnej oszustki i złodziejki w "M jak miłość.  

M jak miłość. Tragiczny wypadek Franki nad rzeką! Żona Pawła utonie? - WIDEO, ZDJĘCIA
Listen on Spreaker.
Najnowsze