M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1684: Ula i Bartek odchodzą! Wystawią Tadeusza w decydującej chwili - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-11-08 21:21

Ula i Bartek w 1684 odcinku "M jak miłość" zdecydują się na przeprowadzkę do Australii, a to oznacza, że Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński odejdą z obsady serialu na dłużej. Przed wyjazdem z Grabiny Lisieccy będą musieli jednak spojrzeć w oczy przyjacielowi, któremu wszystko zawdzięczają, który dał im pracę i dzięki niemu spłacili długi. Chodzi oczywiście o Tadeusza Kiemlicza, który wziął Ulę i Bartka do spółki w firmie ogrodniczej. W decydującej dla biznesu Tadka chwili w 1684 odcinku "M jak miłość" Lisieccy wystawią go. W grę będą wchodziły duże pieniądze, interes stulecia. Jak zareaguje Tadeusz na wyjazd Uli i Bartka? Zobacz ZDJĘCIA i poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1684 - wtorek, 8.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1684 odcinku "M jak miłość" Ula i Bartek będą gotowi na wyjazd do Australii. Niepokojące wiadomości od Natalki (Marcjanna Lelek), załamanie Uli, która nie będzie już szczęśliwa w Grabinie, która poczuje się jak życiowy nieudacznik, popchną Lisieckich do decyzji o przeprowadzce na dłuższy czas do Marka (Kacper Kuszewski) i Ewy (Dominika Kluźniak). Swoją przyszłość powierzą jednak losowi, zdadzą się na znak z nieba od zmarłego ojca Uli, Jakubczyka (Michał Breitenwald). Przed opuszczeniem Grabiny w 1684 odcinku "M jak miłość" rzucą monetą, którą Jakubczyk podarował przed śmiercią Kalince (Oliwia Kępka). I nie będzie już odwrotu.

Właśnie dlatego w 1684 odcinku "M jak miłość" Ula i Bartek będą musieli uprzedzić Tadeusza, że rezygnują ze spółki w jego firmie ogrodniczej, że nie będą już mu pomagać. Wybiorą kiepski moment, bo akurat Tadek dostanie pomyślną wiadomość w sprawie nowego zlecenia. Radosną nowiną podzieli się jednak najpierw z Jagodą (Katarzyna Kołeczek) i Józefem Modrym (Stefan Friedmann).

- Mam małą niespodziankę dla Uli i Bartka. Okazało się, że wygraliśmy przetarg na zagospodarowanie tego terenu zielonego w nowo powstałym kompleksie sportowym. Słuchajcie, to jest naprawdę fucha stulecia. Jeden problem jest taki, że sami nie damy rady tego zrobić, więc będziemy potrzebowali trochę ludzi do pomocy.

- No i pięknie! Biznes rośnie w siłę! - pochwali go Jagoda.

Radość Tadeusza w 1684 odcinku "M jak miłość" nie potrwa długo. Bo Ula i Bartek ogłoszą mu swoją decyzję o wyjeździe z Grabiny na wiele miesięcy. - Bardzo nam zależało, żeby się zobaczyć, bo chcemy ci powiedzieć coś ważnego... - zacznie Lisiecka, lecz przyjaciel od razu jej przerwie. 

- Ja też mam dla was wiadomości. I to bardzo dobre!

- Obawiam się, że my nie najlepsze... - dopowie Bartek, spuszczając wzrok, bo nie odważy się spojrzeć przyjacielowi w oczy. To Ula w 1684 odcinku "M jak miłość", której zamarzy się nowe życie wyjaśni szczegóły. - Pojawiły się pewne sprawy, rozmawialiśmy z Natalką i postanowiliśmy, że jedziemy do Australii. Na razie na kilka miesięcy...

- A potem się zobaczy... - doda Bartek. Tadeusz w 1684 odcinku "M jak miłość" nie będzie wiedział co powiedzieć. - Uuu, niespodzianka... Nagle Ula wypali z najgłupszym pytaniem, jakie mogłaby zadać w szczycie sezonu ogrodniczego. - Będzie problem?

- Ula, dobrze wiesz, że będzie!

- Poradzisz sobie?

- Nie mam innego wyjścia! Muszę! Dobra, słuchajcie, jeżeli tak postanowiliście i będziecie razem szczęśliwi w tej Australii, to po prostu jeźdźcie, szerokiej drogi - odpowie Tadeusz, który w 1684 odcinku "M jak miłość" da przyjaciołom błogosławieństwo na przeprowadzkę. Dość szybko znajdzie się osoba, która zastąpi mu Ulę!

M jak miłość odcinek 1684 ZWIASTUN. Barbara wyciągnie z Mateusza, że nadal kocha Lilkę! Tadeusz będzie błagał Jagodę, by z nim została
Najnowsze