M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1683: Szczęście Uli z Bartkiem nie potrwa długo! Znudzi ją życie w Grabinie - ZDJĘCIA

2022-10-31 20:52

W 1683 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) pożali się na swoje nudne życie w Grabinie, a Bartek (Arkadiusz Smoleński) zanim usłyszy to wstrząsające wyznanie żony zauważy z niepokojem, że ukochana wcale nie jest szczęśliwa na wsi z nim i ich przybraną córką Kalinką (Oliwia Kępka). Czego będzie brakowało Uli, skoro ma dom, wsparcie rodziny, dobrze płatną pracę w firmie ogrodniczej przyjaciela Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski)? Ze zbolałą miną Ula w 1683 odcinku "M jak miłość" zacznie wyliczać Barkowi, że czuje się jak nieudacznik, bo on robi karierę projektanta ogród, a ona stoi w miejscu. Z miłości do niej Bartek zrezygnuje ze wszystkiego! Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1683 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1683 - poniedziałek, 7.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Szczęście Uli i Bartka w 1683 odcinku "M jak miłość" skończy się w najmniej spodziewanym momencie! Wydawało się, że Lisieccy najgorsze mają już za sobą. Choć wciąż zagraża im siostra zmarłej Marzenki (Olga Szomańska), wyrachowana, okrutna Beata (Izabela Warykiewicz), to Bartek skutecznie ją ostatnio przepędził z domu Mostowiaków, rozszyfrował prawdziwe zamiary intrygantki. Dla dobra rodziny Bartek zdecydował się nawet poświęcić swoją karierę. Dostał atrakcyjną propozycję pracy we Wrocławiu, w biurze projektowania ogrodów, ale ze względu na Ulę i Kalinkę postanowił odrzucić tą ofertę. Temat pracy Bartka powróci w 1683 odcinku "M jak miłość", gdy Lisiecki znów będzie musiał podjąć trudną decyzję, czy wyjechać do Wrocławia.

Ula w 1683 odcinku "M jak miłość" zacznie narzekać na życie w Grabinie i nudę!

Jakby tego było mało zmartwień w 1683 odcinku "M jak miłość" przysporzy mu Ula, która zacznie narzekać na życie w Grabinie, pracę ogrodniczki w firmie Tadeusza, który przyjął nawet Lisieckich do spółki. Najpierw wyzna bratu Mateuszowi (Krystian Domagała), że ostatnio wcale nie jest szczęśliwa na wsi i zazdrości Bartkowi, że jemu tak się układa.

- Chyba trochę utknęłam. Bartek odnalazł swoją pasję, świetnie sobie radzi. Chciałabym też znaleźć coś, co da mi satysfakcję, zainteresuje, w czym wreszcie będę dobra. A tak naprawdę nie mam pojęcia, co zrobić ze swoim życiem!

Złe wieści o Natalce w 1683 odcinku "M jak miłość" dotrą do Uli!

Tego dnia Bartek w 1683 odcinku "M jak miłość" zauważy, że Ulę coś dręczy, że nie mówi mu całej prawdy, o tym, co się z nią dzieje. Wreszcie zdradzi za mężowi, że marzy o podróży do Australii, o innym życiu niż to, które teraz prowadzą w Grabinie, w rodzinnym domu Mostowiaków, gdzie dzięki babci Barbary (Teresa Lipowska) urządzi własne mieszkanie. Wyjaśni jednak, że martwi się także o siostrę Natalkę w związku z jej dramatyczną wiadomością. - Chodzi o Natalkę. Martwię się o nią. Coś się z nią dzieje niedobrego, przecież ją znam. Chce, żebym do niej przyjechała. A ja tak za nimi tęsknię. Za Natalką i Hanią, tatą, Ewą…

- Wyjazd możemy ogarnąć, ale powiedz mi prawdę: czy na pewno tylko o to chodzi?

- Ostatnio jestem jakaś rozbita, totalnie zagubiona. Nie wiem, co ze sobą zrobić. Praca u Tadeusza…

- Już cię nie kręci?

- W ogóle. I jest mi z tym fatalnie, bo Tadeusz nas tą pracą uratował finansowo. Ty to pociągnąłeś, wkręciłeś się, chcesz iść na studia, masz jakiś plan, cel. A ja czuję się jak ostatni niewdzięcznik! I do tego nieudacznik - wyżali się mężowi Ula w 1683 odcinku "M jak miłość".

Bartek dla nieszczęśliwej Uli w 1683 odcinku "M jak miłość" poświęci swoją karierę

Niespodziewanie zszokowany Bartek w 1683 odcinku "M jak miłość" zaproponuje żonie, że polecą razem do Australii i tam zaczną wszystko od nowa. Ula nagle zaprotestuje, bo dotrze do niej, że przecież tylko ona nie spełnia się w pracy w Grabinie, więc szkoda, żeby on zrezygnował ze swojej kariery. Lisiecki zapewni jednak ukochaną, że praca nie jest dla niego najważniejsza, liczy się tylko ona i Kalinka. Odrzuci ofertę pracy z Wrocławia, żeby pojechać z Ulą i ich córką do Australii. Poświęci dla niej wszystko. 

Wiadomo już, że Ula i Bartek odejdą z "M jak miłość" w 1684 odcinku, a zastąpi ich para lubianych aktorów!

M jak miłość. Odmieniony Mateusz wróci do Grabiny! Nie poradzi sobie z traumą po rozwodzie z Lilką
Najnowsze