M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1683: Dramatyczne wieści o Natalce. Siostra wezwie Ulę do siebie do Australii

2022-10-21 21:51

W 1683 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) odbierze przerażającą wiadomość od Natalki (Marcjanna Lelek), która mieszka w Australii z córką Hanią (Maja Marczak) i ostatni raz była w Grabinie w rodzinnym domu dwa lata temu. Po rozwodzie z Frankiem (Piotr Nerlewski), została sama z Hanią. Nie znalazła mężczyzny, którego pokochałaby tak jak byłego męża. Niespodziewanie w 1683 odcinku "M jak miłość" Natalka skontaktuje się z Ulą i poprosi siostrę, żeby do niej przyjechała. W jej życiu wydarzy się bowiem coś złego. Poznaj szczegóły i przekonaj się o co chodzi! Czy Natalka jeszcze róci do "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1683 - wtorek, 7.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1683 odcinku "M jak miłość" do Uli odezwie się niespodziewanie Natalka, ale ten telefon nie będzie zwiastował niczego dobrego. Wręcz przeciwnie! od dłuższego czasu siostry nie mają ze sobą niemal żadnego kontaktu. Ostatni raz Natalka była w Grabinie dwa lata temu. Wówczas odkryła, że Franek zdradza ją ze swoją dawną narzeczoną Justyną (Olga Kalicka). Małżeństwo Zarzyckich rozpadło się, ale dla dobra dziecka Natalka postanowiła wrócić do Australii, gdzie czekała na nią Hania razem z Markiem Mostowiakiem (Kacper Kuszewski) i Ewą (Dominika Kluźniak). To właśnie ojciec Natalki postanowił zająć się nią i swoją wnuczką, żeby córka jakoś doszła do siebie po rozwodzie.

Co się dzieje z Natalką w "M jak miłość"?

Natalka w 1683 odcinku "M jak miłość" przerwie milczenie, lecz jej rozmowa z Ulą zapowie kolejne tragedie w życiu rozwiedzionej, samotnej matki. Po tym, co Ula usłyszy od siostry dojdzie do wniosku, że musi jak najszybciej zobaczyć Natalkę, wesprzeć ją w trudnych chwilach. Jednocześnie zacznie się zadręczać jak to zrobić, skoro dzieli ją od Natalki tysiące kilometrów, a wyjazd do Australii jest niemal niemożliwy.

Rozterki Uli w 1683 odcinku "M jak miłość" zauważy Bartek (Arkadiusz Smoleński), któremu wystarczy jedno spojrzenie na żonę, żeby upewnić się, że czymś się gryzie. - Chodzi o Natalkę. Martwię się o nią. Coś się z nią dzieje niedobrego, przecież ją znam. Chce, żebym do niej przyjechała... - powie mężowi Ula, lecz w 1683 odcinku "M jak miłość" nie zdradzi co się dzieje z jej siostrą. - A ja tak za nimi tęsknię.Za Natalką i Hanią, tatą, Ewą... - doda.

Tęsknota Uli za Natalką w 1683 odcinku "M jak miłość" popchnie ją do wyjazdu do Australii

Problemy Natalki w 1683 odcinku "M jak miłość" zbiegną się w czasie z wątpliwościami Uli co chce dalej robić w życiu, czy praca w firmie ogrodniczej, mieszkanie w Grabinie, to szczyt jej marzeń. Przygnębiona zwierzy się nawet Mateuszowi (Krystian Domagała), że - w przeciwieństwie do Bartka- nie ma żadnej pasji i wciąż nie wie, jak ma wyglądać jej przyszłość. Właśnie dlatego w 1683 odcinku "M jak miłość" Uli zamarzy się wyjazd do Australii do Natalki, siostrzenicy, ojca i macochy.

M jak miłość, odcinek 1538: Natalka będzie samotną matką. Nigdy nie wybaczy Frankowi zdrady
Najnowsze

Materiał sponsorowany