M jak miłość, odcinek 1532: Koniec Natalki i Franka. Zobaczy męża z kochanką Justyną

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1532: Koniec Natalki i Franka. Zobaczy męża z kochanką Justyną

M jak miłość, odcinek 1532: Koniec Natalki i Franka. Zobaczy męża z kochanką Justyną

2020-10-01 8:19

W 1532 odcinku "M jak miłość" Natalka (Marcjanna Lelek) przeżyje załamanie nerwowe. W czasie podróży z Australii do Polski towarzyszył jej Bartek (Arek Smoleński). Jej mąż Franek (Piotr Nerlewski) dalej przebywa za granicą. Po powrocie do kraju, wszyscy zainteresują się, dlaczego młodzi wrócili bez drugich połówek. Początkowo Natalka postara się robić dobrą minę do złej gry, ale kiedy wyzna prawdę o zdradach i kłamstwach męża, poczuje siłę, aby stanąć twarzą w twarz z kochanką Franka. Niestety 1532 odcinku "M jak miłość" nastąpi definitywny koniec małżeństwa Natalki i Franka. Okaże się, że Zarzycki będzie z dawną miłością, Justyną (Olga Kalicka)!

"M jak miłość" odcinek 1532 - poniedziałek, 12.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

W 1532 odcinku "M jak miłość" Natalka wreszcie podzieli się z Barbarą (Teresa Lipowska) czystą prawdą o jej rozpadających się relacjach z Frankiem.

- Ta kobieta jest Polką. Jakiś czas temu przyjechała do Australii i wtedy się to zaczęło. Franek zupełnie zwariował na jej punkcie i nawet specjalnie się nie krył. A kiedy w końcu go zapytałam, czy kogoś ma... od razu się przyznał. - wyzna w 1532 odcinku "M jak miłość" Natalka.

Przeczytaj: Nowa Kasia w M jak miłość. Kiedyś Marcin kochał Kasię, teraz piękna brunetka uwiedzie Olka - WIDEO

M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek - WIDEO

W 1532 odcinku "M jak miłość" Natalka nie zostawi tej sprawy bez rozwiązania. Postanowi odnaleźć informacje o kochance męża. Poprosi Barta o pomoc i szybko okaże się, że przebywa ona w Warszawie. Przyleciała do stolicy z Australii, aby załatwić kilka spraw.

- Muszę w końcu poznać prawdę. Jeśli się nie zgodzisz... i tak tam pojadę. Ale cholernie się boję, że sama nie dam rady i całkiem się rozsypię - będzie błagała Natalka, kiedy Bartek poradzi jej w 1532 odcinku "M jak miłość", żeby odpuściła.

- Ona przyjechała tylko na chwilę, pozałatwiać swoje sprawy i za kilka dni wraca do Australii. Do mojego męża... Chcę jej spojrzeć w oczy, przekonać się, czy rzeczywiście jest lepsza, ładniejsza ode mnie. Muszę wiedzieć, kto to jest - doda Natalka.

Przeczytaj: M jak miłość. Tragedia u Marcina Mroczka po rozstaniu z ukochaną. Pomogła mu modlitwa i brat Rafał

W 1532 odcinku "M jak miłość" Natalka wreszcie spojrzy w oczy kochance Franka. Okaże się nią Justyna! To była narzeczona Franka, która długo nie chciała odpuścić uczucia do chłopaka. Jak się okaże w 1532 odcinku "M jak miłość", stara miłość nie rdzewieje. Zszokowana i załamana Natalka natychmiast zadzwoni do męża.

- Jak mogłeś? Cały czas wmawiałeś mi, że wszystko między wami skończone, że tylko ja się liczę! Cholerny, obrzydliwy kłamca... Nie chcę cię znać! - wykrzyczy.

Te słowa dowodzą, że prawie niemożliwym jest odbudowanie relacji pary.

M jak miłość odc. 1532. Natalka (Marcjanna Lelek), Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1532. Natalka (Marcjanna Lelek), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość odc. 1532. Natalka (Marcjanna Lelek), Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1532. Natalka (Marcjanna Lelek), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość odc. 1537. Natalka (Marcjanna Lelek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1537. Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1532. Natalka (Marcjanna Lelek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1532. Natalka (Marcjanna Lelek)
Najnowsze