M jak miłość

Zmiany w obsadzie M jak miłość. Ula i Bartek odejdą na dłużej. Ostateczna decyzja zapadnie w 1684 odcinku - ZDJĘCIA

2022-10-20 14:21

W 1684 odcinku "M jak miłość" z obsadą serialu pożegnają się Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński). W życiu Lisieckich nastąpi gwałtowny zwrot, a wiadomość, którą do Uli przyśle z Australii jej siostra Natalka (Marcjanna Lelek) sprawi, że nagle dopadnie ją ogromna tęsknota za rodziną. Poza tym Ula już w 1683 odcinku "M jak miłość" poczuje się zagubiona, zmęczona pracą ogrodniczki w firmie Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski). Dojdzie nawet do wniosku, że w porównaniu z Bartkiem jest życiowym nieudacznikiem. To właśnie mąż Uli popchnie ją do wyjazdu. Ostateczna decyzja zapadnie jednak dopiero w 1684 odcinku "M jak miłość". Ula i Bartek pożegnają się z Mostowiakami, odejdą z firmy Tadzia i wyjadą za granicę! Sprawdź szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1684 - wtorek, 8.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Ula i Bartek w 1684 odcinku "M jak miłość" zdecydują się na wyjazd do Australii do Natalki i jej córki Hani oraz Marka (Kacper Kuszewski) i Ewy (Dominika Kluźniak). Lisieccy postanowią odejść z firmy ogrodniczej Tadeusza, którego wspólnikami byli od kilku miesięcy, który uratował ich, gdy z powodu długów Uli wpadnie w poważne tarapaty finansowe. To właśnie Tadzio pomógł małżonkom odbić się od dna, a teraz w 1684 odcinku "M jak miłość" oni zostawią go w szczycie sezonu ogrodniczego zupełnie samego.

Ula i Bartek w 1684 odcinku "M jak miłość" zmienią swoje życie

Zanim w 1684 odcinku "M jak miłość" Ula i Bartek odejdą z obsady serialu, pożegnają się z rodziną, żeby nabrać dystansu i zaplanować co dalej, oboje uznają, że nadszedł czas na zmiany. W ich życiu w ciągu ostatniego roku nie brakowało tragedii. Straszna śmierć Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński) w wypadku, nagła śmierć Jakubczyka (Michał Breitenwald), afera z siostrą Marzenki, przebiegłą Beatą (Izabela Warykiewicz), konieczność zapewnienia małej Kalince (Oliwia Kępka).

Ula w 1683 odcinku "M jak miłość" nie będzie szczęśliwa w Grabinie

Nic dziwnego, że już w 1683 odcinku "M jak miłość" Ula poczuje się przytłoczona tym, co się dzieje. Bartek od razu zauważy zmęczenie żony, smutek w jej oczach. Wreszcie wyzna Bartkowi, że nie wie, co chciałaby robić w życiu, ,ze praca u Tadeusza już jej nie wystarczy. Zagubionej Uli zamarzy się wyjazd do Australii, spotkanie z Natalką, za którą bardzo tęskni oraz Markiem i Ewą. Do tego, jak podaje światseriali.interia.pl Ulę w 1683 odcinku "M jak miłość" będzie dręczyć przeczucie, że u siostry wydarzyło się coś złego. - Chodzi o Natalkę. Martwię się o nią. Coś się z nią dzieje niedobrego, przecież ją znam... Chce, żebym do niej przyjechała... - wyjawi mężowi.

Wreszcie przygnębiona Ula w 1683 odcinku "M jak miłość" wyzna Bartkowi, że nic ją już w Grabinie nie cieszy. - Ostatnio jestem jakaś rozbita, totalnie zagubiona. Nie wiem, co ze sobą zrobić. Praca u Tadeusza...

- Już cię nie kręci? - dopowie Bartek.

Na jak długo Ula i Bartek odejdą z "M jak miłość"?

- W ogóle. I jest mi z tym fatalnie, bo Tadeusz nas tą pracą uratował finansowo. Ty to pociągnąłeś, wkręciłeś się, chcesz iść na studia, masz jakiś plan, cel. A ja czuję się jak ostatni niewdzięcznik. I do tego nieudacznik  -zwierzy się ukochanemu. W 1683 odcinku "M jak miłość" Bartek pocieszy Ulę, że po tym co przeszli w ciągu ostatniego roku ma prawo tak się czuć.

- Jesteś po prostu zmęczona fizycznie i psychicznie. Ja zresztą też. Tyle się wydarzyło. Śmierć Andrzejka i Marzenki, twojego ojca, opieka nad Kalinką. Po prostu musisz odpocząć i nabrać nowej perspektywy. I ten wyjazd idealnie się do tego nadaje... - stwierdzi Bartek, a Ula przyzna mu rację. Lisieccy wyjadą z Grabiny w 1684 odcinku "M jak miłość". Oczywiście zabiorą ze sobą Kalinkę. Pożegnają się z rodziną na dłuższy czas, bo Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński odejdą z obsady serialu na kilka miesięcy.

M jak miłość. Koniec Magdy i Andrzeja? Budzyński będzie walczył, żeby odzyskać miłość żony!
Najnowsze