M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1679: Bartek odkryje, co knuje Beata! Nie pozwoli, żeby siostra Marzenki skrzywdziła Ulę i ich córkę - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-10-18 20:42

W 1679 odcinku "M jak miłość" Bartek (Arkadiusz Smoleński) przejrzy prawdziwe zamiary Beaty (Izabela Warykiewicz), podłej, zakłamanej siostry zmarłej Marzenki (Olga Szomańska). Co prawda przed Ulą (Iga Krefft) Beata będzie udawała cudowną przemianę, ale Lisiecki nie nabierze się na jej fałszywy uśmiech, miłe słówka, którymi omota jego naiwną żonę. Aż wreszcie w 1679 odcinku "M jak miłość" Bartek na własne oczy zobaczy jak Beata czegoś szuka w domu Mostowiaków, dobierze się nawet do spadku Uli, który zostawił jej zmarły ojciec. Odkryje co knuje siostra Marzenki i zacznie jej grozić. Zobacz ZDJĘCIA z 1679 odcinka "M jak miłość" i WIDEO z tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1679 - wtorek, 18.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Beata w 1679 odcinku "M jak miłość" znów zjawi się w domu Mostowiaków, ale tym razem to nie będą zwykłe odwiedziny! Siostra Marzenki od chwili jej śmierci kombinuje jak przejąć spadek nie tylko zmarłej Lisieckiej, lecz także to, co Kalinka (Oliwia Kępska), zgodnie z testamentem babci Anieli (Elżbieta Kijowska) odziedziczy, gdy seniorka gdy ta umrze. Ostatnio Beata wymyśliła sobie także, że wykradnie spadek Uli po ojcu, zmarłym Bronisławie Jakubczyku (Michał Breitenwald).

Dlatego przy okazji wizyty u Uli i Kalinki w 1679 odcinku "M jak miłość" zacznie wypytywać nową mamę siostrzenicy o pieniądze. Przy okazji zachwalać Bartka, który od jakiegoś czasu nie mieszka z żoną i córką, bo pracuje we Wrocławiu. -  Bartuś, a ty co? Już na stałe w tym Wrocławiu zostajesz, bo ostatnio w ogóle cię nie ma w domu...

- Na szczęście już niedługo stamtąd wracam - uprzedzi Lisiecki, który w 1679 odcinku "M jak miłość" zauważy, że Beacie źle z oczy patrzy. - Przystojny, zdolny, pewnie teraz sporo zarabia? Zazdroszczę ci takiego faceta...

Pechowo dla Beaty w 1679 odcinku "M jak miłość" Bartek przyłapie ją na szperaniu w szafkach, przeglądaniu wartościowych monet, które Ula dostała w spadku po ojcu. Ona od razu zacznie kręcić, że miała złych zamiarów. - Nie ściemniaj! Nie wiem co kombinujesz, ale za grosz ci nie ufam! I żeby była jasność - za półtora tygodnia kończę projekt i wracam do Grabiny. Będę miał na ciebie oko! Jeżeli czymkolwiek mi podpadniesz, już nigdy nie zobaczysz Kalinki ani Uli! - zagrozi siostrze Marzenki.

Zanim w 1679 odcinku "M jak miłość" Bartek zostawi Ulę i wyjedzie do Wrocławia, uprzedzi żonę, żeby uważała na siebie i Kalinkę. - Beata kombinuje po staremu, nic się nie zmieniła. Dlatego tym bardziej wracam. Nie, ambicje, projekty to wszystko może zaczekać. Kochanie, zrozum ja bym sobie nigdy nie darował, gdybym przegapił moment, w którym ucierpisz ty albo Kalinka. Ja nikomu nie pozwolę zrobić wam krzywdy - zapewni ukochaną.

Ale Beata w kolejnych odcinkach "M jak miłość" tak łatwo nie da za wygraną. W grę wchodzą zbyt duże pieniądze, na które zachłanna siostra Marzenki ma coraz większą chrapkę.

M jak miłość. Kalinka porwana! Wyrodna siostra Marzenki odbierze Uli i Bartkowi córkę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze