M jak miłość, odcinek 1650: Śmierć Jakubczyka. Uli całe życie przeleci przed oczami - ZDJĘCIA

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1650: Śmierć Jakubczyka. Uli całe życie przeleci przed oczami - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1650: Śmierć Jakubczyka. Uli całe życie przeleci przed oczami - ZDJĘCIA

W 1650 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) pożegna ojca (Michał Breitenwald), którego tak naprawdę nigdy nie miała. Nagła śmierć Jakubczyka wstrząśnie wnuczką Barbary (Teresa Lipowska) i przed oczami stanie jej całe życie. To właśnie w 1650 odcinku "M jak miłość" Ula przypomni sobie, jak została Mostowiaczką i jak złym człowiekiem był jej ociec. Ale i tak gorzko zapłacze nad śmiercią Jakubczyka, który w ostatniej chwili pokazał, że jednak uczucia do córki nie były mu obce. Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ wspomnienia z czasów małej, porzuconej małej Uli!

"M jak miłość" odcinek 1650 - poniedziałek, 4.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1650 odcinku "M jak miłość" Jakubczyk nagle gorzej się poczuje. Kiedy Ula z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) i Kalinką (Oliwia Kępka) odwiedzą go w jego nędznym pokoiku, jej ociec nagle przytomność i przestanie oddychać! Córka zacznie walczyć o życie ojca, ucząc go go jak małe, przerażone dziecko: -Wdech! Wydech!  

Bartek ściągnie pomoc w 1650 odcinku "M jak miłość" i Jakubczyk szybko znajdzie się w szpitalu pod respiratorem. Ula będzie czuwała przy łóżku ojca, czekając na wyrok. Lekarz uprzedzi Lisieckich, że choroba płuc Jakubczyka jest już tak zaawansowana, że niewiele da się zrobić. I wtedy Uli przed oczami stanie całe życie - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ

Przeczytaj koniecznie: M jak miłość, odcinek 1650: Powrót Mateusza do Mostowiaków. W tragicznej dla Uli chwili znów będzie z siostrą! - ZDJĘCIA

Kiedy zniszczony alkoholem Jakubczyk w 1650 odcinku "M jak miłość" będzie walczył o życie, my zobaczymy na ekranie jak malutka Ula przynosi ojcu potajemnie 10 zł, a on próbuje ją za to nagrodzić przytuleniem. Zaraz potem Ula z małym Mateuszem (Krystian Domagała) ściskają się z wielką miłością, a Barbara i Lucjan szczęśliwi witają nową Mostowiaczkę. Na tle prawdziwych uczuć Mostowiaków, nędzna próba podziękowania dziecku za gotówkę w wykonaniu Jakubczyka będzie wyglądała wymownie. 

Mimo to Ula zapłacze w 1650 odcinku "M jak miłość" nad śmiercią ojca, którego nigdy i za żadne pieniądze nie udało jej się odzyskać. 

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1654: Budzyński po zdradzie zaleje się łzami. Mąż Magdy zostanie z tym sam

M jak miłość odcinek 1650 ZWIASTUN. Śmierć ojca Uli. Argasiński wymyśli jak odzyskać Patrycję
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany