M jak miłość, odcinek 1560: Piotrek zostawi Kamilę w najtrudniejszej chwili! Zemsta kochanki będzie okrutna

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1560: Piotrek zostawi Kamilę w najtrudniejszej chwili! Zemsta kochanki będzie okrutna

M jak miłość, odcinek 1560: Piotrek zostawi Kamilę w najtrudniejszej chwili! Zemsta kochanki będzie okrutna

2021-01-25 20:49

W 1560 odcinku "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) ostatecznie odtrąci Kamilę (Anna Gorajska), jej chorobliwe uczucia i awanse. Zduński zostawi Kamilę w najgorszym możliwym dla prawniczki momencie, kiedy w zasadzie będzie bezbronna... Ale desperatka nie daruje mu tego, ani nie zapomni - od 1560 odcinka "M jak miłość" zacznie okrutnie się mścić na Zduńskim!

"M jak miłość" odcinek 1560 - poniedziałek, 25.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1560 odcinku "M jak miłość" Kamila rozpocznie kolejną szarżę na Piotrka. Użyje przy tym starych sztuczek: słodki uśmiech, udawanie bezbronnej i spragnionej pomocy oraz pochlebstw. Czemu tym razem nie zadziałają? 

- Umowa deweloperska? - zdziwi się Piotrek na widok dokumentów, z którymi Kamila wepchnie mu się do gabinetu w 1560 odcinku "M jak miłość".

- No właśnie, dlatego z tym do ciebie przyszyłam, jesteś ekspertem w tej dziedzinie - podstępna prawniczka znów spróbuje mu się podlizać. - Tak między nami, nie radzę sobie... Możesz mi pomóc?

- Nie chcę się wykręcać, ale widzisz co tu się dzieje, jestem zawalony robotą...  

- Nie no, chyba mnie z tym nie zostawisz samą? - błagalny wzrok Kamili jeszcze niedawno robił na Piotrku wrażenie, ale już nie tym razem 

W tym momencie 1560 odcinka "M jak miłość" do gabinetu wejdzie rozpromieniona Magda (Anna Mucha) z kawą dla pana mecenasa, a o on skwapliwie skorzysta z okazji, aby ostatecznie pozbyć się Kamili i jej kłopotu.   

- Idź z tym do Adama, może on ci pomoże - Piotrek w zasadzie wyprosi Kamilę od siebie. 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1562: Ula spłaci długi, bo sprzeda warsztat Bartka bogatemu Jackowi! Ojciec Lilki będzie miał w tym interes

M jak miłość, odcinek 1560 ZWIASTUN. Ostre starcie Magdy z Kamilą. Lilka zdemoluje bistro. Artur zobaczy Marysię z Jackiem

Werner (Jacek Kopczyński) również nie będzie chciał poświęcać nazbyt dużo swojego czasu na sprawę Kamili, a Magda dobitnie uświadomi mu, że to tylko kolejny sposób prawniczki, aby zbliżyć się do Piotrka. Ostatecznie Kamila usłyszy od Magdy w 1560 odcinku "M jak miłość" coś okropnego, a wspólnik Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) zwróci byłej kochance Piotrka uwagę, że "jego kancelaria to nie miejsce na awantury". 

Upokorzona i ostatecznie odtrącona przez Piotrka Kamila w 1560 odcinku podejmie kolejną próbę zaatakowania Kingi (Katarzyna Cichopek) w jej własnym domu. Ale kiedy i tu spotka ją zdecydowany odpór, naśle na Piotrka bandytów niezadowolonego z jej usług klienta!

Ale wszystko pójdzie nie tak, jak sobie podła Kamila w 1560 odcinku "M jak miłość" zaplanowała - dzięki jej "odwiedzinom" Piotrek z Kingą ożywią dziki seks, a bracia Zduńscy znów się pogodzą. I zapowiada się na to, że mecenas Jabłońska zostanie sama... Kiedy odpuści i daruje sobie dalsze próby odebrania Piotrka rodzinie przekonamy się śledząc wątek od 1560 odcinka "M jak miłość". 

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1565: Bosacki nakręci seks taśmę Izy i Michała. Będą całkiem nago w łóżku!

Najnowsze