M jak miłość. Franka rzuci Pawła! Ślubu nie będzie, bo Krzysiek dopnie swego - WIDEO

2021-07-30 14:10
M jak miłość. Franka rzuci Pawła! Ślubu nie będzie, bo Krzysiek dopnie swego - WIDEO
Autor: Instagram M jak miłość. Franka rzuci Pawła! Ślubu nie będzie, bo Krzysiek dopnie swego - WIDEO

Ślubu w "M jak miłość" nie będzie?! Franka (Dominika Kachlik) i Paweł (Rafał Mroczek) ledwo co się zaręczyli, a już szykuje się ich rychły koniec! Z planu "M jak miłość" wyciekły dowody, że Krzysiek (Michał Chruściel) jednak dopnie swego i zniszczy narzeczeństwo Zduńskiego z jego byłą dziewczyną. Paweł i kobieta na pewno ostro się pokłócą i chociaż przyczyna sporu nie jest jeszcze znana, to widać wyraźnie, że związek najprawdopodobniej nie przetrwa. Ślub stanie pod wielkim znakiem zapytania.

Koniec Franki i Pawła z "M jak miłość"? Krzysiek pokazał dowód 

Oświadczyny Pawła pod koniec minionego sezonu "M jak miłość" były szokiem dla wszystkich, a już na pewno dla wybranki jego serca. Do tej pory Zduński był przeciwnikiem sakramentu i nie chciał słyszeć o sukniach ślubnych i tego typu rzeczach. W końcu jednak jego myślenie w "M jak miłość" się zmieniło i klęknął przed Franką.

Póki co nikt nie ma pojęcia, że w nowym sezonie "M jak miłość" pojawi się była kochanka Majka (Laura Samojłowicz), która będzie potrzebowała pomocy i uda, że jest wielką przyjaciółką Pawła i Franki. Tak naprawdę będzie w konspiracji z Krzyśkiem, który już w poprzednich odcinkach "M jak miłość" przysiągł, że ślub jego byłej partnerki ze Zduńskim odbędzie się tylko "po jego trupie".

Przeczytaj: M jak miłość. Piotrek Zduński znika z serialu! Marcin Mroczek pożegnał się z widzami - WIDEO

M jak miłość. Franka rzuci Pawła! Ślubu nie będzie, bo Krzysiek dopnie swego

Na instagramowym profilu gwiazdy "M jak miłość" pojawiły się zdjęcia i wideo z planu serialu. Michał Chruściel, czyli Krzysiek, zrelacjonował kłótnię Zduńskiego i Franki. Nie jest znana przyczyna sporu, ale widać wyraźnie, że kobieta odchodzi z płaczem i smutkiem. Czy to będzie ostateczne rozstanie pary? Wszystko na to wskazuje, bo nieco później serialowy Krzysiek dodał zdjęcie z Franką, którą czule trzyma za rękę. Miłość Pawła i Franki zakończy się szybciej niż się zaczęła?

Przeczytaj: Wypadek Lilki z M jak miłość?! Ciało Moniki Mielnickiej jest w fatalnym stanie. Wszystko przez nową rolę - WIDEO

Ślub Zduńskiego w "M jak miłość" stanie pod znakiem zapytania. Ostatnio wyciekło również nagranie z planu, gdzie wściekła Marysia (Małgorzata Pieńkowska) strofuje syna. Według słów Rogowskiej Majka i Paweł się pocałowali, czyli mężczyzna zdradził Frankę. Nowe odcinki "M jak miłość" pokażą, że Majka i Michał idealnie się zgadają i zaczną knuć intrygi przeciwko szczęściu Pawła i Franki. Najprawdopodobniej osiągną cel, bo w relacji narzeczeństwa zacznie dziać się coraz gorzej. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze