M jak miłość. Bartek zacznie odliczać dni do porodu Uli! Nigdy nie był tak szczęśliwy

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Bartek zacznie odliczać dni do porodu Uli! Nigdy nie był tak szczęśliwy

M jak miłość. Bartek zacznie odliczać dni do porodu Uli! Nigdy nie był tak szczęśliwy

2021-08-15 21:55

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach szczęście uśmiechnie się do Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński). Lisieccy uparcie będą starali się o dziecko i w końcu pojawi się wielka nadzieja! Dobra wróżba w 1595 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej będzie oznaczała tylko jedno i nie pozostawi żadnych złudzeń! Ula i Bartek zostaną rodzicami, a przyszły tata aż nie będzie mógł pojąć swojego szczęścia! Bartek będzie tak zachwycony, że zacznie odliczać dni!

Szczęśliwa wróżba w życiu Uli i Bartka w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach! Lisiecki nie będzie mógł uwierzyć w swoje szczęście!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach w życiu Uli i Bartka wiele się zmieni! Lisieccy w końcu zakończą prace na strychu rodzinnego domu Mostowiaków i pochwalą się rodzinie swoim nowym gniazdkiem! Niestety koniec remontu zbiegnie się ze zniknięciem biednego Mateusza (Krystian Domagała), po którym ślad zaginął, dlatego atmosfera na parapetówce nie będzie iście szampańska. Jednak Ula i Bartek w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej  na poważnie wezmą sobie do serca pragnienia Barbary, gdyż w ich mieszkaniu nie zabraknie jej wymarzonego pokoiku dla dziecka!

Lisieccy już na początku nowego sezonu „M jak miłość” po wakacjach uparcie będą starać się o dziecko, choć wcale nie przyjdzie im to łatwo. Czas będzie uciekał, a Ula wciąż nie będzie mogła zajść w ciążę. Lisiecka uda się do swojej ginekolog Malborskiej (Katarzyna Trzcińska), która nie będzie miała dla niej najlepszych wieści, gdyż badania za wiele nie powiedzą. Lekarka będzie podejrzewać u Uli problemy z tarczycą i zleci dodatkowe badania. Jak podaje swiatseriali.interia.pl Lisiecka nie posłucha jednak ginekolog i nie zachowa spokoju tylko z każdą chwilą coraz mocniej będzie martwić się, że nigdy nie zostanie mamą! W 1595 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej jedna dobra wróżba zmieni wszystko!

Patrz też: 19-letnia Ala z M jak miłość bierze ślub? Alicja Ostolska pokazała zdjęcie sukni ślubnej!

M jak miłość. Wielka impreza u Mostowiaków. Tak Ula i Bartek wyremontują dom w Grabinie

W 1595 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Ula starci już wszelkie nadzieje, na to, że kiedykolwiek urodzi dziecko i wspólnie z Bartkiem zacznie nawet myśleć o adopcji! Jednak jeden znak na niebie spowoduje, że Lisieccy tak szybko je odzyskają, jak stracili. W 1595 odcinku „M jak miłość” po wakacjach Ula zacznie podlewać rośliny i nagle dostanie olśnienia!

- Bartek, chodź tu szybko! – zawoła męża, który czym prędzej do niej przybiegnie.

- Zobacz, zakwitł! – powie zadowolona Ula, wskazując na kaktusa.

- Faktycznie... Cóż, to chyba... Dobra wróżba – przyzna Bartek, który nie będzie miał żadnych wątpliwości.  

- Masz na myśli coś konkretnego? - zapyta zaskoczona Ula.

- Czy ja wiem? Cydr trochę szumi mi w głowie i mam różne takie myśli... – zaśmieje się Bartek, ale Ula będzie nalegać, aby powiedział jej, co mu świta w głowie.

Zobacz także: M jak miłość. Data premiery 1595 odcinka przesunięta! TVP opóźnia start nowego sezonu!

Wtedy w 1595 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Bartek nie będzie miał żadnych wątpliwości! Skoro niemożliwe stało się możliwe, to dlaczego nie miałoby być podobnie w ich przypadku! Zadowolony Lisiecki będzie pewny, że za dziewięć miesięcy ich rodzina w końcu się powiększy i aż nie będzie mógł w to uwierzyć! Bartek stanie się najszczęśliwszym mężczyzną na świecie!

- Bardzo... niepokojące. Które za dziewięć miesięcy totalnie mogą wywrócić nasze życie do góry nogami... - wyzna brat Andrzejka (Tomasz Oświeciński), który już zacznie odliczać do porodu! 

- Powiem ci coś, tylko się nie śmiej – doda po chwili.

- Nie obiecuję, ale się postaram - zażartuje z męża, Ula.

- Nie wiem, czy kiedykolwiek mógłbym być bardziej szczęśliwy niż teraz, tu, z tobą. Chciałbym, żeby czas zatrzymał się w miejscu... Na zawsze... Ta chwila - wyzna Bartek, który mocno przytuli się do swojej żony, która również w 1595 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej podzieli jego entuzjazm!

Spójrz również: M jak miłość. Iza oskarży Marcina o rozpad ich małżeństwa! Nie wytrzyma, że za jej plecami umawia się z inną

Najnowsze