Zniewolona 2 sezon, odcinek 35: Katia ucieknie z burdelu? Madame ją złapie na gorącym uczynku - ZWIASTUN

2019-08-14 7:33 Ag
Zniewolona 2 sezon odc. 35. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk)
Autor: Facebook TVP Zniewolona 2 sezon odc. 35. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk)

Czy w serialu "Zniewolona" Katia (Katerina Kowalczuk) zdoła uciec z burdelu przed polującym nad nim mordercą Lutowiczem, bezwzględnym inspektorem policji, który zabił prostytutkę Wasilinkę? W 35 odcinku "Zniewolonej" Madame (Natalia Waśko) nie pozwoli jej odejść z domu publicznego. W końcu sprzedała ją Holendrowi, Vanhelowi, który sporo zapłacił, żeby zabawić się z dziewicą. Gdy gazety opublikują portret poszukiwanej Katii, bohaterka "Zniewolonej" zdecyduje się na ucieczkę. Zobaczcie zwiastun 35 odcinka.

"Zniewolona" 2 sezon, odcinek 35 - środa, 14.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Morderca z serialu "Zniewolona" nie spocznie póki nie dopadnie Katii. W końcu to ją upatrzył sobie jako pierwszą w burdelu. Chciał dobrać się do niewinnej dziewczyny, a gdy jej nie znalazł wściekły zamordował Wasilinkę, która akurat była w pokoju Katieriny. - Ten demon najpierw wybrał ciebie! Waśka cię uratowała -  uprzedziła Werbicką inna prostytutka.

Przeczytaj też: Zniewolona. Kim jest Andriej Żadan? Dlaczego przychodzi do burdelu? To on dał Aleksiejowi pieniądze na wykup Katii od Czerwińskiego

W 35 odcinku "Zniewolonej" Lutowicz, jako wysoko postawiony inspektor policji pozostanie bezkarny. Wróci do domu uciech Madame, by wyciągnąć od niej haracz. Sutenerka nie zgodzi się płacić zabójcy Wasilinki, a wtedy on kolejny raz pokaże swoje mroczne oblicze. Ich rozmowę przypadkiem usłyszy właśnie Katierina.

Mimo, że Katia będzie świadoma tego, że morderca spróbuje ją dopaść, to w 35 odcinku "Zniewolonej" Katierina spróbuje zastraszyć przestępcę. Jako świadek zbrodni znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, bo Lutowicz będzie chciał pozbyć się każdego kto widział jak zabija prostytutkę. 

Nie przegap: Zniewolona 2 sezon, odcinek 45: Katia porwana przez sektę! Uprowadzą ją na zlecenie Grigorija? ZWIASTUN


Sytuację Katii dodatkowo pogorszy fakt, że gazety opublikują jej portret. Grigorij Czerwiński (Michał Gawriłow) dał bowiem ogłoszenie, by odnaleźć swoją dawną niewolnicę. Jedynym wyjściem dla Katii w 35 odcinku "Zniewolonej" będzie ucieczka.

Wcześniej będzie błagać właścicielkę domu uciech, by pozwoliła jej odejść, bo odda jej wszystkie długi jak tylko przyjdzie list od jej przyjaciół z Nieżyna. - Nie mogę dłużej czekać - odpowie Madame.

Sprawdź też: Zniewolona 2 sezon, odcinek 36: Katia zgwałcona przez Holendra? Zboczeniec każe jej udawać małą dziewczynkę - ZWIASTUN

Z pomocą innej prostytutki Katia zdoła przedostać się do gabinetu Madame, który ukradła jej list polecający od Nikołaja Dorosznki (Mark Drobot). Jednak w 35 odcinku "Zniewolonej" właścicielka burdelu przyłapie ją na gorącym uczynku. Zdoła ją złapać i uwięzić. Wszystko po to, by oddać ją w ręce Holenda.

Najnowsze