Zniewolona 2 sezon, odcinek 34: To Katia miała zginąć a nie Wasilinka! Morderca Lutowicz będzie chciał ją zabić- ZWIASTUN

2019-08-13 10:45 Ag
Zniewolona 2 sezon odc. 32. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk), Lutowicz, inspektor policji
Autor: vod.tvp.pl Zniewolona 2 sezon odc. 32. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk), Lutowicz, inspektor policji

Katia (Katerina Kowalczuk) z serialu "Zniewolona" widziała na własne oczy morderstwo i teraz jej życie będzie zagrożone! Dlaczego? Bo w 34 odcinku "Zniewolonej" zabójca prostytutki Wasilinka, inspektor policji Lutowicz zjawi się w domu publicznym, by dopaść świadka zbrodni. Czy Katierina zdoła uciec przed mordercą? Zdecyduje się na odważny krok, który może ją kosztować sporo cierpienia. Zobaczcie zwiastun 34 odcinka "Zniewolonej".

"Zniewolona" 2 sezon, odcinek 34 - wtorek, 12.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Makabryczne zabójstwo w serialu "Zniewolona" nie pozostanie bez wpływu na dalsze losy Katii. Jako jedyny świadek zbrodni w domu publicznym Madame już w 34 odcinku "Zniewolonej" znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Nie dość, że właścicielka burdelu zabroni jej zgłaszania sprawy na policję, to jeszcze wciąż bezkarny zabójca znów wkroczy do domu uciech. Czy po to, by zabić Katię albo inną prostytutkę?

Przeczytaj też: Zniewolona 2 sezon, odcinek 36: Katia zgwałcona przez Holendra? Zboczeniec każe jej udawać małą dziewczynkę - ZWIASTUN

Lutowicz, który należy do stałych klientów burdelu, od zawsze wzbudzał strach w dziewczynach do towarzystwa. Brutalny, bezwzględny lubi bowiem ostrą zabawę. Zdarzało się i tak, że Madame nie dopuszczała zdegenerowanego inspektora policji.

Ale ponieważ jest wysoko postawionym mężczyzną nie będzie miała wyjścia gdy w 34 odcinku "Zniewolonej" zabójca znów ją odwiedzi.

Sprawdź koniecznie: Zniewolona. Streszczenia odcinków 33-38 na cały tydzień od poniedziałku 12.08 do niedzieli, 18.08.2019. Ile będzie odcinków?

Tuż po tragedii Katia będzie drżała ze strachu o swoje życie. Dowie się bowiem od Madame, że ludźmi pokroju Lutowicza lepiej nie zadzierać, bo to zawsze źle się kończy. W 34 odcinku "Zniewolonej" Katierina jako świadek wydarzenia znajdzie się w niebezpieczeństwie. Inna prostytutka uprzedzi ją, że będzie następna.

- Ten demon najpierw wybrał ciebie! Waśka cię uratowała - powie Katii.

Nie przegap: Zniewolona 2 sezon, odcinek 36: Katia znów się zakocha? Andriej Żadan zastąpi jej zmarłego Aleksieja

Lutowicz zacznie bowiem szantażować właścicielkę burdelu. Będzie na tyle bezczelny, że zażąda od Madame comiesięcznego haraczu. Co zrobi Katia? Czy znów ucieknie? A jeśli nie co ją czeka gdy Lutowicz wreszcie ją dopadnie? To się wyjaśni w kolejnych odcinkach "Zniewolonej".

Sprawdź: Akcja "Zniewolonej" toczy się TYM tajemniczym miasteczku...

Najnowsze