Zniewolona 2 sezon, odcinek 36: Katia znów się zakocha? Andriej Żadan zastąpi jej zmarłego Aleksieja

2019-08-08 8:22 jkk
Zniewolona. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk),  Andriej Żadan (Maxim Radugin)
Autor: Instragram

Nowy bohater w serialu "Zniewolona" wkroczy do życia Katii (Katerina Kowalczuk) i zastąpi jej Aleksieja (Ołeksij Jarosławko). W 36 odcinku "Zniewolonej" Katia pozna szlachcica, przyszłego męża! Wpadnie na niego podczas dramatycznej próby ucieczki z domu publicznego. Wówczas Andriej Żadan (Maxim Radugin) pomoże jej po raz pierwszy... Kim będzie Andriej? Czy to spotkanie będzie miało szczęśliwy finał i para weźmie ślub? Zanim się tego dowiemy Andriej zrobi dla Katii dużo, ale i strasznie ją upokorzy...

Zniewolona 2 sezon odcinek 36 - piątek, 16.08.2019, TVP1, godz. 20.35

W jakich okolicznościach w serialu "Zniewolona" Katia pozna Andrieja Żadana? Zostanie uwięziona w domu publicznym w Kijowie przez Madame Makarową, która będzie chciała ją sprzedać bogatemu Holendrowi.

W 36 odcinku "Zniewolonej" odurzonej środkami nasennymi i alkoholem Katii uda się wydostać z łap perwersyjnego mężczyzny i podczas ucieczki wpadnie na nieznajomego szlachcica. Okaże się nim właśnie Andriej Żadan. Ten w odruchu dobrego serca natychmiast uratuje dziewczynę.

Nie przegap: Zniewolona 2 sezon - ZWIASTUN. Katia w sukni ślubnej. Z kim weźmie ślub? Kto zastąpi jej ukochanego Aleksieja?

Później los znów połączy Katerinę ze szlachetnym Andriejem. W kolejnych odcinkach "Zniewolonej" to właśnie o spłaci wściekłego Holendra, który będzie domagał się od Madame zadośćuczynienia za straty i urządzi dla niego huczną zabawę. Andriej przekona również Makarową, by uwolniła Katię!

Kiedy Wierbicka zorientuje się, że zawdzięcza Żadanowi wolność... ucieknie! Będzie przerażona, że to kolejny mężczyzna, który ją zniewoli...

Patrz też: Co czeka Katię po tym jak trafi do domu publicznego?

Jednak Andriej Żadan nie zniknie z życia Katii. Dość szybko, bo w 39 odcinku "Zniewolonej" okaże się, że jest ojcem chrzestnym Wołodii, chłopca, którego Katia będzie guwernantką w domu wicegubernatora Korieniewa. Szlachcic przypomni sobie, że spotkał Wierbicką w domu publicznym, wypomni guwernantce, że była prostytutką i zażąda, by natychmiast opuściła posiadłość Korieniewów.

Upokorzona Katia ucieknie także przed Grigorijem. I Andriej po raz kolejny spróbuje pomóc dziewczynie....

Zobacz też: Zniewolona 2 sezon, odcinek 36: Grigorij zabije Natalię i ich dziecko?

Czy Andriej będzie w stanie uszanować nieszczęsną Katię? Czy Katierina zdoła wybaczyć zniewagi i zaufać nowemu wybawcy? Wiemy na pewno, że nowa miłość Katii w finale 2 sezonu "Zniewolonej" zakończy się ślubem! I najpewniej to właśnie Andrej Żadan zastąpi jej ukochanego Aloszę.

Zniewolona. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk),  Andriej Żadan (Maxim Radugin)
Autor: Instagram Zniewolona. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk), Andriej Żadan (Maxim Radugin)
Najnowsze