Zniewolona 2 sezon - ZWIASTUN. Katia w sukni ślubnej. Z kim weźmie ślub? Kto zastąpi jej ukochanego Aleksieja?

2019-08-04 8:51 Ag
Zniewolona 2 sezon. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk) w sukni ślubnej
Autor: Instagram Zniewolona 2 sezon. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk) w sukni ślubnej

"Zniewolona" 2 sezon światowa premiera w Polsce wcześniej niż na Ukrainie już w sobotę, 3.08.2019. Zwiastun nowych odcinków 2 sezonu "Zniewolonej" nie pozostawia wątpliwości - historia niewolnicy Katii (Katerina Kowalczuk) skończy się ślubem. Gwiazda "Zniewolonej" na swoim Instagramie opublikowała zapowiedź 2 serii, w której finale widzowie zobaczą ślub Katieriny. Za kogo główna bohaterka wyjdzie za mąż? Kto zastąpi jej ukochanego męża Aleksieja (Ołeksij Jarosławko)?

"Zniewolona" 2 sezon nowe odcinki od soboty, 3.08.2019, w TVP1

Serialowa "Zniewolona", czyli Katerina Kowalczuk na swoim profilu na Instagramie udostępniła zwiastun 2 sezonu, który na Ukrainie będzie emitowany dopiero od 2 września 2019. W Polsce widzowie TVP1 będą oglądać dalsze losy Katii już od soboty, 3.08.2019. To będzie światowa premiera hitowej produkcji!

Nie przegap: Zniewolona 2 sezon, odcinek 36: Grigorij zabije Natalię i ich dziecko?

Zapowiedź nowych odcinków "Zniewolonej" nie pozostawia wątpliwości, że dramatyczna historia niewolnicy Katieriny Wierbickiej będzie miała szczęśliwy finał. W ostatnim 48 odcinku "Zniewolonej" zobaczymy ślub Kiti. Kto będzie jej mężem? Kto zastąpi u jej boku zmarłego Aloszę? Czy Katia znów się zakocha? To wyjaśni się już w kolejnych odcinkach serialu emitowanych w sierpniu.

Streszczenia "Zniewolonej" uchylają jednak rąbka tajemnicy. Możemy zdradzić, że w 36 odcinku "Zniewolonej" w życiu Katii pojawi się nowy mężczyzna. Niedługo po tym jak w Kijowie trafi do domu publicznego, gdzie będzie dręczona i więziona przez właścicielką burdelu, Madame Makarową, los ześle niewolnicy kolejnego obrońcę. Tak samo szlachetnego i odważnego jak jej ukochany Alosza.

Sprawdź też: Zniewolona. Katerina Kowalczuk mogła zginąć! Tragiczny wypadek na planie

Sutenerka będzie chciała sprzedać Katię bogatemu Holendrowi. Mężczyzna zechce, by Katierina udawała małą dziewczynkę i ofiarowała mu swoją niewinność. Odurzona środkami nasennymi i alkoholem główna bohaterka "Zniewolonej" cudem ucieknie z pokoju Holendra. Na ulicy wpadnie na Andrieja Żadana, który udzieli jej pomocy.

Początkowo Katia będzie podchodziła do Andrieja bardzo nieufnie. W 37 odcinku "Zniewolonej" oburzony Holender oskarży właścicielkę domu publicznego Madame Makarową o oszustwo. Andriej spłaci mężczyznę z nadwyżką i zorganizuje dla niego huczną zabawę, a nazajutrz przekona Makarową, by uwolniła Katię. Gdy dziewczyna dowie się, że zawdzięcza Żadanowi wolność, ucieknie z obawy, że będzie chciał ją wykorzystać. Zgłosi się do służby w majątku Korieniewych. Otrzyma tam posadę guwernantki młodego dziedzica, Wołodii...

Najnowsze