Zniewolona. Streszczenia odcinków 33-38 na cały tydzień od poniedziałku 12.08 do niedzieli, 18.08.2019. Ile będzie odcinków?

2019-08-12 7:00 oprac. Ag
Zniewolona 2 sezon. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk)
Autor: Instagram Zniewolona 2 sezon. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk)

"Zniewolona" streszczenia odcinków, opisy na cały tydzień sześciu odcinków od 33 do 38 od poniedziałku, 12.08.2019 do niedzieli, 18.08.2019. Co się wydarzy w serialu "Zniewolona" w nowych odcinkach (numer 33-38)? Jak potoczą się dalej losy Katii (Katerina Kowalczuk), która trafiła do publicznego Madame? Czy Katierina zostanie prostytutką i właścicielka burdelu sprzed ją Holendrowi? Ile jeszcze będzie odcinków "Zniewolonej"?

"Zniewolona" liczy 48 odcinków. W oryginalnej wersji ukraińskiej serial składa się z dwóch sezonów po 24 odcinki każdy. Ale w TVP1 "Zniewolona" będzie emitowana od razu w całości. Pierwszy sezon skończył się w piątek, 2.08.2019. Już od soboty, 3.08.2019 widzowie oglądają ciąg dalszy "Zniewolonej", czyli 2 sezon. To światowa premiera serialu, nawet wcześniej niż na Ukrainie. Koniec "Zniewolonej" w piątek, 30.08.2019.

"Zniewolona" odcinek 33 - poniedziałek, 12.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Holenderski dziwak ogląda Katierinę. Jest zachwycony jej urodą. Tymczasem w domu publicznym dochodzi do zbrodni. Zdegenerowany inspektor policji morduje Wasilinkę. Katia, która widziała zabójcę, chce zawiadomić służby. Nie robi tego na prośbę Madame. Wierbicka czeka na odpowiedź od przyjaciół, do których wysłała listy z prośbą o pomoc w uwolnieniu się ze szponów Madame. W Czerwince Grigorij nadużywa morfiny oraz opium i zaczyna poważnie chorować. Orysia nadal pielęgnuje poparzonego Nazara.

Przeczytaj też: Zniewolona 2 sezon - ZWIASTUN. Katia w sukni ślubnej. Z kim weźmie ślub? Kto zastąpi jej ukochanego Aleksieja?

"Zniewolona" odcinek 34 - wtorek, 13.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Po tragedii w domu publicznym Katia jako świadek wydarzenia jest w niebezpieczeństwie. Zabójca wraca na miejsce zbrodni i szantażuje właścicielkę burdelu. Grigorij Czerwiński daje w okolicznych gazetach ogłoszenia z wizerunkiem Katii. Mężczyzna coraz bardziej ją osacza. Ziszcza się przebiegły plan Jakowa, by pozbyć się ciężarnej Haliny. W majątku Czerwinskich odbywa się huczny ślub kobiety z Panasem. Grigorij silnie uzależnia się od morfiny. Podczas jednego z narkotykowych transów nawiedza go Kosacz z raną w okolicy serca. Widząc popadającego w szaleństwo męża, Natalia żąda, by się leczył.

Nie przegap: Zniewolona 2 sezon, odcinek 36: Katia znów się zakocha? Andriej Żadan zastąpi jej zmarłego Aleksieja

"Zniewolona" odcinek 35 - środa, 14.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Halina odwiedza Jakowa. Prosi, by ten nie wysyłał Panasa do wojska ze względu na ich niedawny ślub. Mężczyzna godzi się na tę prośbę, ale zmusza Halę, by po raz kolejny mu się oddała. Upojony narkotykami Grigorij Czerwinskij atakuje Nataszę, która spada z wysokich schodów. Lutowicz, który zamordował w domu publicznym Wasilinkę, przychodzi do stręczycielki, Madame Makarowej, i żąda wysokiego comiesięcznego haraczu. Katierina przysłuchuje się tej rozmowie i próbuje zastraszyć przestępcę. Nie uświadamia sobie, że jako świadek zbrodni znajdzie się w niebezpieczeństwie. Tymczasem gazety publikują jej portret. Katia przygotowuje się do ucieczki.

Patrz też: Zniewolona 2 sezon, odcinek 36: Grigorij zabije Natalię i ich dziecko?

"Zniewolona" odcinek 36 - piątek, 16.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Madame Makarowa, właścicielka domu publicznego, z pomocą Potapa więzi Katię. Sutenerka chce sprzedać dziewczynę bogatemu Holendrowi. Mężczyzna chce, by Katia udawała małą dziewczynkę i ofiarowała mu swoją niewinność. Odurzona środkami nasennymi i alkoholem, Katia broni się i ucieka z pokoju Holendra. Wpada na Andrieja Żadana, który udziela jej pomocy.

Jakow umożliwia Panasowi dostanie się do armii. Mieszkańcy Czerwinki dowiadują się o zdradzie Halki. Zraniony małżonek chce ją wyrzucić z domu, ale wtedy zjawiają się wojskowi z rozkazem wcielenia Panasa do wojska. Natalie wybacza mężowi jego brutalne zachowanie. Pod wpływem emocji dochodzi u niej do poronienia i tylko dzięki pomocy lekarza kobieta pozostaje przy życiu. Medyk informuje Grigorija, że jego żona nigdy nie będzie mogła zajść w ciążę.

Zobacz też: Zniewolona. Katerina Kowalczuk mogła zginąć! Tragiczny wypadek na planie

"Zniewolona" odcinek 37 - sobota, 17.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Oburzony Holender oskarża właścicielkę domu publicznego Madame Makarową o oszustwo. Andriej spłaca mężczyznę z nadwyżką i organizuje dla niego huczną zabawę, a nazajutrz przekonuje Makarową, by uwolniła Katię. Gdy dziewczyna dowiaduje się, że zawdzięcza Żadanowi wolność, ucieka z obawy, że będzie chciał ją wykorzystać.

Zgłasza się do służby w majątku Korieniewych. Dzięki listowi polecającemu od Nikołaja otrzymuje tam posadę guwernantki młodego dziedzica, Wołodii. Wzburzony ogłoszeniem w gazecie ojciec Natalie robi awanturę Grigorijowi. Natalie, która niechcący wszystko słyszy, prosi ojca, by zabrał ją do domu. Czerwinskij popada w obłęd i znowu zaczyna pić. Poprzysięga sobie, że odnajdzie Katię.

"Zniewolona" odcinek 38 - niedziela, 18.08.2019, o godz. 20.15 w TVP1

Grigorij dowiaduje się, gdzie przebywa Katierina i natychmiast do niej jedzie. Wicegubernator chce wyrzucić Katię z pracy. Dla wszystkich staje się oczywiste, co Nikołaj i Jelena czują do siebie. Ponieważ lekarz stwierdził, że Natalia nie może mieć dzieci, Aleksander nie wypłaca posagu Czerwinskiemu. Rozwścieczony Grigorij odsyła rzeczy żony do Nieżyna.

Gdy Jakow zabiera rodzinie Panasa krowę i oszczędności, Halka stara się o pracę jako służąca, ale nikt nie chce jej zatrudnić. Wbrew obietnicy złożonej Afanasijowi, próbuje ukraść z domu pana trochę jedzenia. Przyłapuje ją Pawlina. Żadan przeznacza pieniądze na fabrykę perfum, o której marzy Olga. Ojciec każe jej wyjść za mąż przed Bożym Narodzeniem. Olga odwiedza Żadana w szpitalu i daje mu do zrozumienia, że chce zostać jego żoną.

Zniewolona. Gdzie toczy się akcja serialu? To tajemnicze miasteczko...

Najnowsze