Zniewolona 2 sezon, odcinek 45: Katia porwana przez sektę! Uprowadzą ją na zlecenie Grigorija? ZWIASTUN

2019-08-13 14:43 Ag
Zniewolona 2 sezon. Katierina Wierbicka (Katerina Kowalczuk)
Autor: Youtube Zniewolona 2 sezon. Katierina Wierbicka (Katerina Kowalczuk)

Porwanie Katii (Katerina Kowalczuk) w serialu "Zniewolona"! Tuż przed finałem 2 sezonu główna bohaterka zostanie w tajemniczych okolicznościach uprowadzona. W 45 odcinku "Zniewolonej" o tym, że Katierina została porwana dowie się Andriej Żadan (Maxim Radugin). Nie będzie jednak wiedział, że Kiti trafiła w ręce sekty, która wywiezie ją do Czerwinki do Grigorija (Michał Gawriłow)! Członkowie sekty uznają Katię za wcielenie zła i będą chcieli ją zabić. Zobaczcie zwiastun nowych odcinków "Zniewolonej".

"Zniewolona" 2 sezon, odcinek 45 - poniedziałek, 26.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Ostatnie odcinki serialu "Zniewolona" będą trzymały w napięciu do samego końca! Wszystkiemu winny Grigorij Czerwiński, który wpadnie w sidła niebezpiecznej sekty. Pozwoli jej członkom przejąć kontrolę nad jego majątkiem, wszystkimi decyzjami i życiem. Nie będzie już przy nim Natalii (Anna Sagajdaczna), bo wypędzi żonę z domu >>>

Przeczytaj też: Zniewolona. Kim jest Andriej Żadan? To on dał Aleksiejowi pieniądze na wykup Katii od Czerwińskiego

Posiadłość Czerwińskich w Czerwice zostanie przejęta przez sektę, która będzie chciała dopaść Katię. Dlaczego? Bo nieobliczalni dziwacy dojdą do wniosku, że to niewolnica jest winna nieszczęściu jakie spotkało Grigorija. W 45 odcinku "Zniewolonej" tragiczna wiadomość o porwaniu Katii dotrze do Andrieja Żadana, który przerwie nawet swoje przyjęcie zaręczynowe z Olgą.

Nie przegap: Zniewolona 2 sezon - ZWIASTUN. Katia w sukni ślubnej. Z kim weźmie ślub? Kto zastąpi jej ukochanego Aleksieja?

Zauroczony Katią szlachcic wyruszy na jej poszukiwania. Niestety, bez rezultatu. Na trop porywacza w 45 odcinku "Zniewolonej" naprowadzi Żadana dopiero jego było narzeczona. Napastnik, który porwał Katierinę wywiezie ją do Czerwinki, by dostać obiecaną nagrodę od Czerwińskiego.

W głowie porywacza i jego wspólników z sekty zrodzi się chory plan, by odprawić nad Katią egzorcyzmy, a potem zabić ją podczas jednego z brutalnych rytuałów. Czy Grigorij na to pozwoli? Niestety w 45 odcinku "Zniewolonej" uzależniony od narkotyków dawny pan niewolnicy nie będzie miał już żadnego wpływu na to, co z dziewczyną zrobi sekta.

Sprawdź też: Zniewolona. Aktorzy ujawnią kulisy serialu w specjalnym odcinku programu Alarm - ZWIASTUN

Jedyna nadzieja w Andrieju Żadanie, który ruszy z Kijowa do Czerwinki, żeby ratować Katię. Czy zdąży zapobiec śmierci Kiti? Tymczasem nafaszerowany morfiną Grigorij znów będzie widział ducha zamordowanego Aleksieja, a potem także Katię. W kolejnym odcinku "Zniewolonej" członkowie sekty, aby uwolnić go od źródła jego choroby i grzechów wywiozą Katierinę z dala od pałacu, żeby ją zabić!

Uwielbiasz serial "Zniewolona"? Koniecznie przeczytaj książkę "Harem", wydawnictwa Harde, czyli prawdziwą historię dziewcząt z jedynego polskiego haremu.

Książka "Harem" w znacznej części napisana jest w postaci pamiętnika młodej dziewczyny sprzedanej przez matkę do tytułowego haremu. Opowieść zaczyna się w latach czterdziestych XVII wieku. Opowieść 14-letniej Józi – jak sama mówi głupiutkiej wtedy wiejskiej dziewuchy z Brzezin - córki ubogiego chłopa pańszczyźnianego. Gdy ojciec niespodziewanie zaniemógł i nie dał rady pracować, rodzina (szóstka dzieci, bieda aż piszczy) znalazła się w trudnej sytuacji, matka sprzedała dziewczynę. Ta trafiła do haremu mości Zamoyskiego. 

Gdzie można kupić "Harem"? KLIKNIJ TUTAJ >>> albo TU >>>

Harem - książka wydawnictwa Harde
Autor: materiały prasowe "Harem" - książka wydawnictwa Harde
Najnowsze