Zniewolona. Andriej Żadan (Maxim Radugin), Aleksiej Kosacz (Aleksiej Jarowienko)

i

Autor: Facebook TVP Zniewolona. Andriej Żadan (Maxim Radugin), Aleksiej Kosacz (Aleksiej Jarowienko)

Zniewolona. Kim jest Andriej Żadan? Dlaczego przychodzi do burdelu? To on dał Aleksiejowi pieniądze na wykup Katii od Czerwińskiego

2019-08-14 7:36

Kim w serialu "Zniewolona" jest Andriej Żadan (Maxim Radugin)? Klient domu publicznego Madame Makarowej zwrócił uwagę na Katię (Katierina Kowalczuk), bo widział ją już kiedyś. Skąd bogaty szlachcic zna Katierinę dlaczego przychodzi do burdelu? Czy będzie pozytywnym bohaterem w "Zniewolonej" i pomoże Kiti wydostać się z domu uciech? Żadan pojawił się już w 12 odcinku "Zniewolonej". To on dał Aleksiejowi (Aleksiej Jarowienko) pieniądze na wykup Katii od Czerwińskich...

Kim jest Andriej Kosacz z serialu "Zniewolona"?

Andriej Żadan z serialu "Zniewolona" to mężczyzna, który będzie miał duży wpływ na życie Katii. Z jego pomocą już wkrótce zdoła uciec z domu publicznego, on też będzie chronił ją przed Grigorijem Czerwińskim (Michaił Gawriłow). W finale 2 sezonu "Zniewolonej" widzowie najpewniej zobaczą ślub Katieriny. Czy to właśnie Andriej zostanie jej mężem? (WIĘCEJ TUTAJ >>>). To się okaże już wkrótce.

Przeczytaj koniecznie: Zniewolona 2 sezon, odcinek 34: To Katia miała zginąć a nie Wasilinka! Morderca Lutowicz będzie chciał ją zabić- ZWIASTUN

Na razie pewne jest to, że losy Andrieja Żadana i Katii złączyły się ze sobą już dawno temu. To z nim w 12 odcinku "Zniewolonej" w Kijowie spotkał się Aleksiej Kosacz gdy desperacko próbował zdobyć pieniądze na wykupienie ukochanej z rąk Piotra Czerwińskiego (Stanisław Bokłan).

Żadan ze "Zniewolonej" kiedyś był chłopem pańszczyźnianym, który sam wykupił się z niewoli. Aleksiej złożył mu ciekawą ofertę biznesową - Andriej zapłacił z góry za kontrakt buraków. Gdy dobił targu z Żadanem, wysyłał wiadomość do Czerwińskiego, by przygotował dokumenty wykupu Katii. Nie zdołał jednak ocalić swojej ukochanej. Jedynym ratunkiem była dla nich ucieczka.

Sprawdź: Akcja "Zniewolonej" toczy się TYM tajemniczym miasteczku...

Jak to się stało, że dawny poddany Andriej Żadan teraz jest majętnym szlachcicem, którego stać na to, by otwierać w Kijowie szpital, zatrudniać najlepszych lekarzy i leczyć tam ludzi, których na to nie stać? Tego dokładnie nie wiadomo. Tak jak niejasne jest to dlaczego Andriej odwiedza dom publiczny Madame.

Wprawie w 33 odcinku "Zniewolonej" zabrał z burdelu przyjaciółkę Katii, chorą na syfilis Wasilinkę, by mogła się leczyć w szpitalu pod okiem znanego profesora, lecz widzowie nie dowiedzieli się dlaczego okazał jej taką dobroć.

Patrz też: Zniewolona. Streszczenia odcinków 33-38 na cały tydzień od poniedziałku 12.08 do niedzieli, 18.08.2019. Ile będzie odcinków?


Choć Andriej Żadan wydaje się pozytywnym bohaterem, to jeszcze przeszłość skrywa jeszcze wiele tajemnic. Jest blisko związany z rodziną wicegubernatora Korieniewa, u których wkrótce Katia zacznie pracować jako guwernantka. Kiedy na jej trop wpadnie Grigorij, w 42 odcinku "Zniewolonej" Andriej ukryje Katierinę w swoim domu.

Tajemnicze zachowanie Żadana ma związek z jego przeszłością. Jako chłop pańszczyźniany sam wiele wycierpiał, więc teraz będzie chciał ratować Katię!

Uwielbiasz serial "Zniewolona"? Koniecznie przeczytaj książkę "Harem", wydawnictwa Harde, czyli prawdziwą historię dziewcząt z jedynego polskiego haremu.

Książka "Harem" w znacznej części napisana jest w postaci pamiętnika młodej dziewczyny sprzedanej przez matkę do tytułowego haremu. Opowieść zaczyna się w latach czterdziestych XVII wieku. Opowieść 14-letniej Józi – jak sama mówi głupiutkiej wtedy wiejskiej dziewuchy z Brzezin - córki ubogiego chłopa pańszczyźnianego. Gdy ojciec niespodziewanie zaniemógł i nie dał rady pracować, rodzina (szóstka dzieci, bieda aż piszczy) znalazła się w trudnej sytuacji, matka sprzedała dziewczynę. Ta trafiła do haremu mości Zamoyskiego. 

Gdzie można kupić "Harem"? KLIKNIJ TUTAJ >>> albo TU >>>

Harem - książka wydawnictwa Harde

i

Autor: materiały prasowe "Harem" - książka wydawnictwa Harde
Najnowsze

Materiał sponsorowany